VOODID, DIIVANID JA PANIPAIGAD VÄIKESESSE RUUMI

15. mai 2015

VOODID, DIIVANID JA PANIPAIGAD VÄIKESESSE RUUMI

Ka väikeses ruumis saab mugavalt ja praktiliselt elada. Väikesel ruumil on omad eelised: see muutub vähemate asjadega hubaseks, koristamine on lihtsam ning küttearved on väiksemad. Voodid, diivanid ja tugitoolid ei pea olema tohutult massiivsed – väiksem mööbel on reeglina ka odavam –  ning panipaikadeks ei pea tingimata olema mahukad kapid ja kummutid.

SAHTEL- JA DIIVANVOODID

Väga praktilised ruumi kokkuhoidjad on sahtelvoodid ja diivanvoodid. Sahtelvoodi tähendab seda, et ühe voodi alla on peidetud teine, välja tõmmatav voodi, mida on võimalik kasutada külaliste majutamiseks. Ka kahekorruseline narivoodi on tõhus ruumi kokkuhoidja külaliste jaoks või mitme lapsega peres.

Diivanvoodid on tänapäeval väga mugavalt avatavad-suletavad ning võivad osutuda suurepäraseks valikuks kas väikeses ruumis või siis külaliste majutamiseks. Softrendi tootevalikus on saadaval näiteks diivan MIA, mis võtab vähe ruumi, ent avaneb nutikalt suureks ja mugavaks kaheinimesevoodiks. MIA on võimalik soetada ka tugitoolina. Lahtikäivad diivanvoodid on ka EMMA ja SIMON.

NUTIKAD LAHENDUSED JA PANIPAIGAD

Klassikaline lahendus väikeses ruumis on voodialused sahtliboksid, kuhu saab paigutada näiteks puhta voodipesu. Lastetoas võib peita sinna kõik laste mänguasjad või muu tarviliku.

Köögis võib kaaluda laia aknalaua paigaldamist, mida saab kasutada hoiuruumina või siis näiteks söögilauana. Panipaiga saab ehitada  ka näiteks trepi sisse või paigutada seintele. Softrend pakub kvaliteetsetest mööblikanga jääkidest valmistatud riputatavaid panipaiku, mis sobivad nii lastetuppa kui ka näiteks esikusse.

Täpsemat nõu väikese ruumi sisustamiseks küsi meie müügikonsultantidelt!

Tagasi postituste nimekirja