VAIBAD JA KARDINAD KODUSISUSTUSES

02. mai 2015

VAIBAD JA KARDINAD KODUSISUSTUSES

Vaibad, kardinad, pehme mööbel, voodipesu – isegi mõningad aksessuaarid nagu lillepottide ümbised või dekoratiivsed mänguasjad võivad olla valmistatud tekstiilmaterjalist. Piisavas koguses tekstiilide kasutamine kodusisustuses muudab interjööri meeldivalt hubaseks.

VAIBAD

Vaibad sobivad pea igasse ruumi ning täiustavad interjööri mitmel moel. Vaipade abil saab tuppa tuua rõõmsaid värvilaike ja mustreid.  Samuti loovad vaibad pehme ja sooja meeleolu ning kvaliteetse vaibaga kaetud põrandale on mõnus ka palja jalaga astuda. Disainer Moonika Järgi disainitud vaip POHL pakub veelgi enamat: vaiba sees peidavad end väikesed vildipallid, mis masseerivad vaibale astuja jalgu ja pakuvad hoopis omamoodi elamust. Kõik POHL vaibad on valmistatud 100% naturaalsest lõngast ja vildist.

Kui te soovite mõne toa oma kodust katta täielikult vaipkattega, siis peaksite arvestama sellega, et vaipkate nõuab tunduvalt suuremat hoolt, kui kõvakattega põrand. Vaiba sisse koguneb kogu maha langev mustus ning vaipkatet ei ole võimalik põrandalt eemaldada. Väikesed ja kerged vaibad seevastu kipuvad põrandal libisema ja asukohta muutma. Kõige praktilisemaks valikuks võivad seega osutuda keskmise suurusega vaibad, mis on kergesti puhastatavad ning mille all saab kasutada libisemisvastast alusvõrku.

KARDINAD

Kardinamaterjal peab olema piisavalt raske, et kardinad mõnusalt langeksid. Magamistuppa võiks valida paksemad ja raskemad kardinad, samas kui elutuppa lisavad õhulisust poolläbipaistvast kangast kardinad. Mõningad materjalid kaitsevad lisafunktsioonina ka külma eest. Kui te ei plaani kardinaid sagedasti vahetada, siis võiks valida heledates toonides kardinad, kuna erksad toonid kipuvad päikese käes pleekima.

AKSESSUAARID

Tekstiilmaterjalist detaile on võimalik lisada igale poole. Proovige elutuppa paigutada vanaema heegeldatud linikuid – õiges koguses võivad need mõjuda suurepärase aktsendina. Väikesed vannitoa ja WC vaibad muudavad samuti meeleolu hubasemaks. Ka panipaigad võivad olla tekstiilist. Softrend pakub kvaliteetsetest mööblikanga jääkidest valmistatud riputatavaid kotte ja taskuid. Lisaks laste mänguasjadele võib sinna peita muudki tarvilikku.

Tule tutvu tekstiilmaterjalide valikuga meie salongis!

Tagasi postituste nimekirja