Uus toode: sirgjoonetu söögilaud Bole

13. november 2015

Uus toode: sirgjoonetu söögilaud Bole

Softrendi tootevalikusse on disainer Argo Tamme sulest lisandunud uus söögilaud Bole. Bole puhul on tegemist elegantse kooslusega kaasaegse tehnoloogia võimalustest ning looduse väärikusest.

Tegemist on minimalistliku disainiga, kuhu on lisatud väike vimka looduse poolt. Söögilaud on valminud koostöös ettevõttega Bolefloor, kelle tehnoloogia võimaldab masstoota ebaühtlaste, see tähendab loomulike servadega puitmaterjali, mille esmane väljund on loomulike ja pilkupüüdvate põrandate ja sisustusmaterjalide tootmises. Iga söögilaud on unikaalne, kuna see valmib vastavalt materjali looduslikule kujule. Ning looduses teatavasti kahte ühesugust kujundit ei ole.

Puitmaterjalide puhul on valida kahe võimaluse vahel: täispuit tamm või pähkel. Mõlemad puidud on väga väärikad, kauni mustri ja loomulikult ebaühtlaste servadega. Laud on viimistletud õliga, mis muudab puitu aja jooksul aina vastupidavamaks ja väärikamaks.

Naturaalsetele materjalidele on kontrastiks minimalistlikud ja äärmiselt vastupidavad roostevabast terasest detailid, mis ühendavad lauaplaati tugevate täispuidust jalgadega. Laua üldmulje on sellest hoolimata tänu selle spetsiaalsele disainile kerge ja õhuline. Tänu kvaliteetsetele matejalidele ja ajatule joonele võib söögilaud Bole jääda teie söögitoa või köögi keskpunktiks aastakümnete vältel!

Söögilaud Bole on ehe näide sellest, et tehnoloogia piirangud mööbli tootmisel jäävad aina väiksemaks. Saage osa tulevikust ning kaunistage oma kodu suurepärase Eesti disainiga.

Kuni 31.12.2015 on Bole laud tutvumishinnaga  -20%. Loe Bole kohta lähemalt siin.

Tagasi postituste nimekirja