Uus õhulise vormiga voodi Fuuga

04. märts 2015

Uus õhulise vormiga voodi Fuuga

Ühe mööblieseme lugu saab tavaliselt alguse heast ideest. Uue voodi Fuuga idee taga on põhimõtteliselt need inimesed, kes armastavad puhtust ja värsket õhku. Natuke vähem poeetiliselt öeldes sündis Fuuga tänu korduma kippunud küsimusele, miks pole kõrgete jalgadega voodeid, mille alt oleks hea koristada, eriti just omaette toimetaval töökal robottolmuimejal.

Nii lõi disainer Argo Tamm kerge õhulise disainiga voodi, mis on ümarate nurkadega ja polsterdatud, just nii pehme kui üks voodi olema peab. Neile mõeldes, kelle jaoks voodi on mitte ainult magamise, vaid mõnulemise, lugemise ja kas või söömise koht, on voodil mugavamaks istumiseks peats, mis tahapoole kaldu.

Kena magamispaik on saadaval neljas mõõdus, voodi katteriie on üleni eemaldatav. Voodijalgu ja katteriideid on just nii suur valik, et iga Fuuga võiks olla ainulaadne. Fuuga moodustab kena ansambli meie pehme mööbliga, näiteks diivan Bennyga.

Kui oled just sellist Fuugat juba pikisilmi oodanud, siis on meil uuele Fuugale tutvumishind -20%, mis kehtib kanga Athena puhul.
Fuuga kohta leiab rohkem infot siit

Tagasi postituste nimekirja