Uus mööbel söögituppa

08. aprill 2015

Uus mööbel söögituppa

Mõnusad hommikusöögid, pühapäevased lõunad ja rikkalikud pikad õhtusöömaajad on tõeliselt nauditavad siis, kui terve pere saab koos olla. Softrendi valikus on nüüd disainer Argo Tamme loodud uus söögilaud ja sellega sobivad söögitoolid nimega Ming, mis kenasti  kodu südamesse sobivad.

Söögilaud, mis loodud kestma

Softrendi mööbel paistab silma stiilse joone poolest, nii otsustasime  seegi kord elegantse õhukese disaini kasuks, mis väärika täispuidu raskust tasakaalustaks. Meie mööbli puhul on alati oluline kasutajasõbralikkus ja kestvus. Neid omadusi toob esile tugev tammepuit ning sile ja ümar vormikeel, et poleks tervaid nurki, kuhu end ära lüüa. Nii on uuel söögilaual serv, mis freesitud 45-kraadise nurga all ja lauajalad, mis sammuke seespool.

Et igaüks leiaks oma koju täpselt õige laua, on söögilaud saadaval kolmes mõõdus 160×90, 180×95, 200×100 cm ja tamme täispuit on valikus naturaalsena, valgendatuna ja tumedana.

Mugavad söögitoolid

Kuna paljudel on elutuba avatud söögitoaga, on tähtis, et tervik moodustuks ka pehme mööbliga. Seepärast on Mingide pere söögitoolid pehmed ja kanga saab sobitada diivani, kardinate või valgustitega.

Loomulikult peab ühe mõnusa söömaaja tool mugav olema ja ses osas pole järeleandmisi tehtud, nii tegime istumismugavuse osas mitmeid katsetusi ja arendusi, et parima tulemuseni jõuda.

Painutatud vineerist polsterdusega tooli katteriie on eemaldatav, et söögitoolide puhastamine lihtne oleks. Tooli jalad on tamme täispuidust ja valikus samades toonides kui söögilaud Ming.

Mingi söögilaua ja söögitoolide kohta leiad rohkem infot siit.

Tagasi postituste nimekirja