Üks diivan – lõputult võimalusi

03. veebruar 2020

Üks diivan – lõputult võimalusi

Kuidas võtta elutoast maksimum? Mooduldiivan oma populaarne lahendus, mis võimaldab saada soovitud istekohtade paigutuse, pakkudes samas maksimaalselt funktsionaalsust.

Täpsed mõõdud

Erinevas mõõdus moodulite abil saad kujundada oma elutuppa täpselt sobiva diivani. Kui tavaline diivan ei mahu või sellest jääb just väheks, siis mooduldiivaniga on sul lõputult võimalusi oma elutoa kujundamiseks. See annab võimaluse muuta plaanilahendus isikupäraseks ning kordumatuks.

webp-net-gifmaker-8Rohkem mitmekülgsust

Mooduldiivani abil sa saad muuta oma elutuba vastavalt vajadusele. Kujunda moodulitest endale nurgadiivan, lamamisosaga diivan või kombineeri sirget diivanit ja tumbat. See on ka heaks lahenduseks kui otsid praktilist ruumijagajat köögi ning elutoa vahele.

Külalisi võõrustades saad paigutada moodulid vastakuti, et oleks mõnusam vestelda. Koduseid filmiõhtuid korraldades saad moodulid kerge vaevaga ümber paigutada nii, et kõigil oleks ruumi mõnusalt pikutada. Vajadusel saab moodulite ja tumbade abil kujundada magamiskoha ööbivatele külalistele.

Kolimine on lihtne

Erinevalt suurtest, ühes tükis diivanitest ei ole mooduldiivani kolimine tülikas ettevõtmine, kuna moodulid saab lahti ühendada. Samuti saab samade moodulite abil uues kodus just sinna sobiva kombinatsiooni tekitada. Juhul, kui istekohti on juurde vaja, saab mooduleid ükshaaval juurde soetada.

Madalad asenduskulud

Kuigi meie kvaliteetsed diivanid kestavad aastakümneid, siis õnnetusi paraku juhtub. Kui mooduldiivaniga midagi juhtub, siis saad välja vahetada ainult viga saanud moodulid, mis on oluliselt vähem kulukas, kui terve uue diivani ostmine.

 

Tagasi postituste nimekirja