Tumba toob värskust ja mängulisust

13. august 2015

Tumba toob värskust ja mängulisust

Need sisustuselemendid, mis maksavad palju ning on loodud kaua kestma, kiputakse valima niisugused, mille disain ajale jalgu ei jää. Nii on elutoadiivanite katteriiete seas moevooludest sõltumatult esikohal ikkagi pruun, hall, loodusvalge ja must. Sellesse üpris ühetoonilisse pilti saab elevust tuua tumbadega, mille katteriide vahetamine ei maksa palju ning seetõttu on võimalik katsetada julgemate lahendustega. Paar aastat tagasi valitud lillelise katte võib täna asendada erekollasega ning homme lillatriibulisega. Tumba on justkui aksessuaar klassikalise kostüümi juures: vahetad ära salli või prossi ning pilt on kohe midagi hoopis muud!

Tumba teine suur eelis on paindlikkus mööbli paigutamisel. Vastavalt soovile saab ühte ja sama tumbat kasutada elutoa keskel diivanilauana, magamistoas öökapi asemel, esikus kingade jalga panemise kohana jne. Tumba sobitub peaaegu iga ruumiga ning igas kohas leiab talle kasutust. Paljud tumbad sobivad mitmeks otstarbeks: istumiseks, lauaks, riiuliks, jalgade toetamiseks ja asjade panipaigaks.

Seitse universaalset tumbat

Softrend on oma tumbade kujundamise juures pidanudki silmas seda, et need sulanduksid hõlpsasti igasse ruumi, oleksid praktilised, kergesti puhastatavad, aga samas omanäolised.

Domino on moodne lihtsa joonega tumba, mille katteriiete valikus on 4000 kangast.

Koostöös Reet Ausiga valminud tumba kannab endas kaasaja väga olulist uut mõtteviisi – püüdu kasutada ära iga asi ning vältida üha uue prügi tootmist. Sellesse sarja kuuluvad tugitool, tumba ja padjad on valmistatud materjalidest, mis muude esemete tootmisest üle on jäänud. Tegemist pole niisiis mitte taaskasutamisega, kus vanadele asjadele antakse uus elu, vaid täiesti uute kvaliteetsete materjalidega, mis me varem lihtsalt ära viskasime.

Boss on mugav, moodne ja mitmefunktsiooniline, olles vajadusel istekoht, laud või panipaik.

Isabella on naiselik ja romantiline, pakkudes mõnusat pehmust nii istumises kui vormikeeles.

Espirit on niivõrd lakooniline, et võib jääda ruumis omal kombel märkamatuks.

Victoria lai seelikutaoline kate on kiiresti eemaldatav, sobides eriti hästi näiteks lastetuppa või esikusse.

Puffy on tumbadest kõige väiksem, ent selgelt iseteadlik mööbliese.

 

Tagasi postituste nimekirja