Top 5 koduaksessuaari Softrendis

25. juuli 2018

Top 5 koduaksessuaari Softrendis

1. Louise Roe klaasvaasid

Taani hinnatud tarbekunst ei jäta kedagi ükskõikseks. Ka taanlannast disainer Louise Roe disaini iseloomustab elegantne stiil, mis kannab endas arhitektuurilisi nüansse. Louise Roe klaasikunst on selline, mida hinnatakse põlvest põlve.
Olgu need õrnad põllulilled, lopsakad aiaõied või sootuks raagus oksad – Louise´i vaas on komplimendiks igale seadele. Aegumatu, eristuv disain, mis on kahtlemata igas ruumis pilgupüüdjaks!

 

2. Kristina Dam raamatuhoidjad

kritinadam

Kristina Dam on samuti pärit Taanist. Olles endale püstitanud isikliku eesmärgi luua tarbeese, mis mõjub kui skulptuur või kunst, on ta saavutanud suurt tähelepanu ka rahvusvaheliselt.
Moes olevad lahtised riiulid nõuavad end ilmestama tihtipeale midagi kaunist ja unikaalset. Kristina tööd on minimalistliku joonega ning võivad esineda kunstiteosena iga kodu riiulil. Tema disainitud raamatuhoidjad on pilku püüdvad praktilised tarbeesemed.

3. AYTM ümmargused peeglid

aytm

Ümmargused erimõõdulised peeglid on juba vähemalt paar aastat trenditoodetena silma paistnud. Ümarad vormid tasakaalustavad erinevaid nurgelisi detaile ülejäänud ruumis.
Läbi peegli on võimalik muuta ruumi näiliselt avaramaks, valgemaks (läbi aknapeegleduste) ning ühtlasi dubleerida värve ning erinevaid vorme.
Ümmargune peegel vastandub hästi näiteks seintel olevatele piltidele. Nõnda ei tundu ka vertikaalsed pinnad ülearu ühekülgsed.

4. Anne Black keraamilised vaasid

anneblack

Minimalistliku vormiga vaasid, pudelid, kruusid ja taldrikud on hea näide sellest, kuidas lihtsuses peitub võlu.
Vaasid ei jää lihtsalt pelgalt vaasideks vaid neid saab kasutada pliiatsi – või pintslitopsina, vannitoas hambaharjade või kosmeetika tarbeks, köögis töötasapinnal köögitarvikute jaoks. Pisikesed kruusid sobivad lisaks joogipoolise serveerimiseks ka näiteks kaktusepotiks aknalauale.
Praegusel aastaajal on suur kiusatus korjata viljakõrsi põllult või lopsakaid sõnajalalehti metsa alt. Anne Black vaasid on ideaalsed selleks, et neid suvemälestusi oma kodus hoida.
Oma kauni, pastelse värvitooni ja pretensioonitu disainiga sobib Anne Black vaas kokku ükskõik millise stiiliga.

5. Monika Peterseni trükikunst

monikapetersen

Kui kodus pole päris sellist kohta, kus presenteerida klassikalist maali ja fotodest on juba üht-teist sinna-tänna riputatud, siis Monika Peterseni trükikunst on just see, mida üks kaasaegne, moderne kodu oma seinale võiks oodata. Mahedates toonides omanäoline kunst on  täpselt vahepealne varjant kalli kunstnikutöö ja lihtsa väljaprinditava plakati vahel.
Monika kasutab oma tööde tegemiseks trükipressi tehnikat, mis tundus juba olevat justkui väljasurnud kunstistiil. Meie arvates aga omastab see tootele lisaväärtust, rõhutades unikaalsust, personaalsust ja ühe naise tahet maailmas vanu asju uuest perspektiivist näha.
Monika Peterseni trükised on nummerdatud ja kunstniku poolt signeeritud, andmaks garantii, et tegemist on ehtsa asjaga.

Tule tutvu kogu tootevalikuga Softrendi salongides ja vaata lisa siit!

 

 

Tagasi postituste nimekirja