Loovnurk

Koos töötamiseks loodud

Loovnurk toob koos loomise ruumid kontorisse. Igal tööl on oma aeg ja koht. Ka loomisel. Koos loomisel. Et midagi uut välja mõelda, arendada, katsetada ja läbi mängida, vajame paindlikku ja dünaamilist ruumi, kus mööbel ei piira vaid võimestab meie tegevusi, toetades meid märkamatult kesk ennastunustavat kollektiivset loomingulist palangut. Koos loomise tegevused vajavad teist laadi lahendusi, teist moodi mööblit, kui seda tavapäraselt oleme harjunud kontoris nägema. Loovnurga mööbel toob uued mõtted ja käitumised kontorisse ja paneb nad tööle!

Parim viis meeskonnas ideid arendada on seistes. Nii on kõik ruumis võrdsed, kõik mõtted ja sekkumised vahetud ning oodatud. Kui võtame kasutusele seinad, saame aktiivse ja inforikka ruumi, mis toetab nii ideede genereerimist kui projektide arendust. Mööbel peab sellist aktiivset ruumikasutust toetama.

creativecorners

Mobiilne koostöö laud Rolf lubab ennast hõlpsalt ruumis liigutada. Kõrge lauana sobib ta plaanide visandamiseks ja arutamiseks – ühiseks kaasa haaravaks tegevuseks. Laua ääres võib tegutseda nii seistes kui ennast kõrgele tumbale Hubert toetades. Tõstetud istumisega toolid hoiavad selja sirge ja meeled erksad. Siit on kiire ja hõlbus püsti tõusta, et aktiivselt käimasolevasse diskussiooni sekkuda. Toolid on igas suunas istutavad. Kiikjalaga versioon toob istumisse vaheldust ja lisab ruumi dünaamikat.
Et suuri plaane kavandada, on vaja palju pinda. Tahvlipinna või –värviga kaetud seinad muudavad kogu ruumi aktiivseks osaks meie töö tegemisest. Nutikas pliiatsihoidja Waldo vormistab iga seina toimivaks lavaks meeskonna mõtetele.