Tagasi

Padi koostöös Reet Ausiga

Reet
 Disainer: Reet Aus

LASE LOODUSEL PUHATA JA PUHKA KA ISE

Vajutame ennast koos sinuga Softrendi uue diivani mõnusasse, pehmesse nurka ja räägime natuke juttu. Need padjad, tugitool ja tumba näevad superhead välja, eks ole? Peavadki nägema, sest tippdisainer ja moeteoreetik Reet Aus ei jäta endast maha jälge, mis silma riivaks.

Väline efektsus on aga siin kõigest kohustuslikuks lisandiks. Neil mööblitükkidel siin on hoopis sisemine ilu, mille nimeks on upcycling ehk väärtustav taaskasutus. Väärtustav taaskasutus tähendab seda, et need interjööri aksessuaarid on algusest lõpuni valminud sellest materjalist, mis meie enda põhitoodangu tööstuslikust tootmisest üle jääb. Just nimelt sellest mis jääb üle, mitte sellest, millest kord juba midagi valmistatud on. Ehk siis padjad – katted on valmistatud puhtast ja uuest tekstiilist ning sisu vatiinist, mille varem lihtsalt tootmisülejäägina prügimäele transportisime. Aga nüüd on raiskamisel lõpp! Softrend ’i suunaks on väärtustav taaskasutus ja paindlik kombineerimine tootmisel, et saada täielikult jäätmevabaks ettevõtteks.

Võttes siin pehmes diivaninurgas istudes räägitud jutu kokku – need efektsed sisustusasjakesed on stiilsed, värsked ja mis peaasi – nende asjade võrra on maailmas reaalselt vähem prügi.

 

Hind:
30 €Lisa oma koju värske detail - padjad on salongis kaasa ostmiseks kohe olemas!

Küsi lisainfot Salvesta
lemmikutesse

Tooteinfo

MATERJALID
100% taaskasutus: kate kvaliteetne tekstiili jääk / sisu vatiini jääk

LISAINFO
erinevad mustri- ja värvikombinatasioonid, valik uueneb pidevalt; kinnine kate

MÕÕDUD
45X45 cm

MIKS SOFTREND?

eesti disain eesti toode logo

  • Eesti disain, Eesti toode: kõik diivanid valmivad meie enda tootmises Eestis
  • Lai disainide, mõõtude ning katte- ja sisumaterjalide valik 
  • Anname diivanite täispuidust karkassile 20 aastase garantii
  • 20 aastane kogemus: lubab uskuda, et mõistame oma klienti ja oskame soovitada just tema elustiili ja vajadustega sobivat mööblit

TUTVU MEIE PEHMETE VÄÄRTUSTEGA
VAATA KUIDAS VALMIB MEIE DIIVAN

Toode lisatud lemmikutesse!

Oma lemmikute vaadet saad jagada sõbra või tuttavaga nende arvamuse saamiseks. Samuti on Sul kergem võrrelda erinevaid tooteid, et teha just õige otsus.

Salvestatud

NB! Lemmiku juurde saad ka salvestada kombinatsioone.

Sulge Vaata lemmikuid