Tagasi

Kuubik S

Argo_2
Disainer: Argo Tamm

Hoolikalt valitud värvilaik soliidselt tagasihoidlikul taustal annab interjöörile selle “miski”, mida asjatundjad tunnustava peanoogutusega hindavad ja mida ülejäänud ahhetades lihtsalt stiilseks nimetavad. Kuubiku abil saab iga interjööri stiilseks muuta: valida võib erinevate moodsate ja klassikaliste värvide vahel või kombineerida eri värvides raame ja plaate. Võib kokku panna kolmest lauast (S, M ja L) koosneva komplekti või kasutada vaid üht lauda – täpselt nii, nagu sinu ruumi kõige rohkem sobib. Vaata enda ümber disaineri pilguga ringi: kas ümbrus vajab värskendust või stiilset upgrade’i. Kui jah, siis on Kuubik geniaalselt lihtne võimalus.

Hind:
150 € 150 € 180 € 250 €

Küsi lisainfot Salvesta
lemmikutesse

Tooteinfo
Materjalid

PEALMINE PLAAT
valikus uuenduslik Valchromat mdf ja spoon

RAAM
värvitud metall

LISAINFO
valikus erinevad toonid

MÕÕDUD
KUUBIK S: 45x45x H45 cm
KUUBIK M: 90x41x H39 cm
KUUBIK L: 82x82x H34 cm

Valchromat® värvivalik

Spooni värvivalik

Metallraami värvivalik

Valchromat® omadused

Valchromat® on uuenduslik puitplaat, milles saavad kokku puidu naturaalsed omadused ja värvide erksus. Kuna Valchromat on tavalisest MDF plaadist ca 30% tihedam ning läbinisti värvitud plaat, siis on ta ka vastupidavam mehhaanilistele vigastustele.

Valchromati tootmisprotsessis liimitakse värvitud puiduosakesed kokku spetsiaalse heade määrdeomadustega madala formaldehüüdisisaldusega vaiguga. Väikesed puiduosakesed loovad plaadile õrna säbrulise mustri, mistõttu võib vahel esineda värvi ja mustri erinevusi. See aga annab materjalile soojalt loodusliku välimuse.

MIKS SOFTREND?

eesti disain eesti toode logo

  • Eesti disain, Eesti toode: kõik diivanid valmivad meie enda tootmises Eestis
  • Lai disainide, mõõtude ning katte- ja sisumaterjalide valik 
  • Anname diivanite täispuidust karkassile 20 aastase garantii
  • 20 aastane kogemus: lubab uskuda, et mõistame oma klienti ja oskame soovitada just tema elustiili ja vajadustega sobivat mööblit

TUTVU MEIE PEHMETE VÄÄRTUSTEGA
VAATA KUIDAS VALMIB MEIE DIIVAN

Soovitame juurde

Toode lisatud lemmikutesse!

Oma lemmikute vaadet saad jagada sõbra või tuttavaga nende arvamuse saamiseks. Samuti on Sul kergem võrrelda erinevaid tooteid, et teha just õige otsus.

Salvestatud

NB! Lemmiku juurde saad ka salvestada kombinatsioone.

Sulge Vaata lemmikuid