TAMMEPUIDUST MÖÖBEL ON VÄÄRIKAS KAASLANE

14. mai 2015

TAMMEPUIDUST MÖÖBEL ON VÄÄRIKAS KAASLANE

Puidust valmistatud mööbel on juba aastasadu moodustanud meie kodude põhilise sisustuse. Vanasti valmis puitmööbel käsitsi ning detailsema eseme valmistamiseks võis kuluda aastaid. Tänapäeval valmivad tooted loomulikult palju kiiremini ning materjalide valik on tohutult laiem, ent kvaliteetsest puidust mööbel on endiselt meie kodudes au sees.

TAMM VANASTI JA TÄNAPÄEVAL

Tamm on rahvapärimuses tuntud tugeva ja võimsa puuna, tamme austati ja kardeti. Tamme kasutati esemete, mis pidid olema tugevad ja kaua vastu pidama, valmistamiseks. Näiteks valmistati tammest vankrirattaid ja põllutööriistu.

Tänapäeval valmib tammest kvaliteetne mööbel. Tammepuit on kauni tekstuuriga, väga tugev ja väärikalt vananev puit. Seega on tammest valmistatud mööbel eriti kaunis ja vastupidav. Eestis on tamme eeliseks ka see, et tegemist on kohaliku materjaliga, mistõttu tammest tooted omavad palju väiksemat ökoloogilist jalajälge, kui näiteks teistelt mandritelt pärinev väärispuit.

KODUMAINE PUITMÖÖBEL IGASSE KODUSSE

Softrend kasutab kvaliteetset tammepuitu paljudes oma toodetes. Söögilaud ja –toolid MING toovad oma lihtsa vormikeelega esile tammepuidu parimad omadused. Täispuidust valmistatud mööbel on ajatu klassika, mille saab pärandada oma lastele ja lastelastele – pole ohtu, et see on moest läinud.

Samuti on tammest valmistatud tooteperekond DUET, kuhu kuuluvad diivanilaud, pink ja öökapp. Idamaiste mõjutustega diivan Tokio ning põhjamaine voodi Fuuga seisavad sihvakatel tammepuidust jalgadel.

Tutvu Softrendi tammepuidust mööbliga meie kodulehel või salongis.

Tagasi postituste nimekirja