Sügishooaja sisustustrendid

12. september 2019

Sügishooaja sisustustrendid

Kui oled kodu sisustamas või otsid värskeid ideid, millega elamisse uut hingamist tuua, siis tasub inspiratsiooni otsida sügishooaja trendidest!

Oleme sinu jaoks välja toonud populaarsed stiilid, millega annab pimedale sügistalvele vastu minnes oma kodu  hubasemaks muuta.

 

Merevaigukollane

Tekita oma kodus kuldne sügiskuma. Merevaigu tonaalsus võib olla heledast vaniljest siirupise kollaseni, kuid alati leidub seal teatav kuldne alatoon. Erinevate merevaigukarva toonide kombineerimine aitab luua luksuslikku muljet ja toob soojust igasse tuppa.

merevaigukollane-2

Vaasid Louise Roe, peegel ja vaip AYTM

Modernne interjöör art deco kiiksuga

Tuleval hooajal on palju näha art deco mõjutusi, seda nii materjalides kui detailides. Lisa oma koju mõned geomeetrilise joonega aksessuaarid või luksuslikud sametised materjalid ja saad vähese vaevaga oma koju tuua rohkem tekstuuri ja muuta ruumi visuaalselt huvitavamaks.

modernne-interjo%cc%88o%cc%88r

Diivan Adamson/Softrend, ajakirjahoidja ja nagi AYTM, küünlajalg Louise Roe

Must metallraam

Must joon rikastab ruumi detailidega ja loob struktuuri. Eriti hinnas on see stiil minimalismi armastajate seas, kuid see mõjub elegantselt ka klassikalisemas interjööris, eriti kui kombineerida näiteks marmori või kuldsete elementidega.

mustmetall-1

Kristina Dam/ Encoded/ Softrend/ AYTM

Marmor

Marmor on tuntud kui üks kalleimaid materjale, mida sisekujunduses kasutada, kuid luksusliku mulje saab ka ilma suure investeeringuta. Hea viis marmorit oma koju tuua on väikeste detailide näol. Nii saad lisada oma elamisse klassikalist stiili, ilma et üldmulje liiga külmaks muutuks.

must-metallraam-2

Kristina Dam / AYTM 

Jaapani stiil

Jaapani interjöörid on lihtsad ja funktsionaalsed ning iga mööbliese on hoolikalt valitud. Selle stiili saavutamiseks vali esemed, mis on minimalistliku joonega ja looduslikest, kvaliteetsetest materjalidest, nagu puit ja tekstiilide puhul linane.

jaapan-2

Softrend/ Kristina Dam/ AYTM/ Anne Black

Kuldne

Juba väikses koguses kuldseid elemente aitab sisustust rikkalikumaks muuta. Kui sa tahad oma külalisi võluda, lisa oma interjööri mõned kuldsed detailid nagu lambid, kausid, väikesed lauad või küünlajalad.

kuld-2

Bloomingville/ Louise Roe/ AYTM

Tagasi postituste nimekirja