Söögilaud ja toolid Ming nüüd tutvumishinnaga!

05. mai 2015

Söögilaud ja toolid Ming nüüd tutvumishinnaga!

Nüüd on õige hetk soetada kodumaist disaini söögituppa! Argo Tamme disainitud ja Softrendi kollektsiooni kuuluvad söögilaud ja toolid Ming on kuni juuni lõpuni saadaval 20-protsendilise tutvumishinnaga.

Tutvumishind kehtib nii komplektile kui ka lauale ja söögitoolidele eraldi.

TAMMEPUIDUST SÖÖGILAUD

Ming söögilaud on disainitud mõeldes lõppkasutajale. Tamme tugevus ja väärikus on üleni eksponeeritud, samas muudab minimalistlik disain laua visuaalselt kergeks ja õhuliseks. Laual puuduvad teravad nurgad: lauaplaadi servad on kumerad ning jalad paigutuvad lauaplaadi servast sissepoole. Iga detail on läbi mõeldud.

Söögilaud on saadaval naturaalse, valgendatud ning tumedana ja kaetud kaitsva lakikihiga – ikka selleks, et puit vananeks väärikalt ning peaks aastakümnete jooksul vastu väikeste ja suurte pereliikmete kasutamisele. Valikus on lauad mõõtudega 160×90, 180×95 ja 200×100 cm.

 

EEMALDATAVA KATTEGA SÖÖGITOOLID

tool_nurkMing söögitoolid on valmistatud kvaliteetsest vineerist ja tammepuidust. Pehme ja mugav poroloonpolster on kaetud 100% puuvillase alusriidega ning toolid kaetakse just sellise kangaga, mis sobib teie söögituppa. Softrendi valikus on üle 4000 kanga ja 100 nahatooni.

Eriti kasutajasõbralikuks muudavad söögitoolid eemaldatavad katted. Teil on võimalik valida masinas pestavast kangast kattega toolid ning vajadusel on võimalik katted ka uute vastu välja vahetada.

Ming söögilaud ja toolid on saadaval tutvumishinnaga 1890.- (norm. 2363.-). Söögilaud eraldi maksab 700 (norm 875.-)  ja tool 198.- (norm 248.-). Tooted toimetame Tallinnas, selle lähiümbruses ja Tartus kohale tasuta. Väljaspool Tallinnat ja Tartut transpordi hind kokkuleppel.

Loe Mingi kampaania kohta lähemalt siin.

Tagasi postituste nimekirja