Softrendis on nüüd müügil Hollandi bränd HKliving

10. detsember 2019

Softrendis on nüüd müügil Hollandi bränd HKliving
Softrendi salongides on nüüd müügil Hollandi brändi HKlivingu mööbel ja sisustustooted. Minevikust inspiratsiooni ammutades annavad nad igale oma esemele eklektilise nüansi, mis muudab nende tooted igas kodus vajalikuks silmapaistvaks detailiks.

„Oma salongi valime sisustustoodete brändid lähtuvalt sellest, et nende kollektsioonid oleks maitsekad, omamoodi ajatud ning isikupärase disainiga. HKliving lisab meie tootevalikusse värskust, kaasaegsust ning seda väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega,“ ütleb Softrendi ostujuht Katariina Kalda.

HKliving brändi asutajate, professionaalse antiigiostja Emiel Hetseni ja rahvusvahelise ärijuhtimise taustaga Sander Klaveri, loova meele ja matemaatilise mõtlemise kombinatsioon on osutunud edukaks valemiks. HKliving loob taskukohase hinnaga kollektsioone, mille tooted on inspireeritud ajaloost tuttavatest vormidest ja materjalidest, pannes need tänapäeva konteksti ning mõjudes originaalse, kuid samas ajatuna.

Softrendi valikus on nii HKlivingu sisustustooted, valgustid, vaibad, toolid kui ka kummitud ja kapid. Tootevalikuga saab tutvuda Softrendi salongides Tallinnas ja Tartus.

Tutvu HKliving aksessuaaridega >
Tutvu HKliving piltidega >
Tutvu HKliving laudadega >
Tutvu HKliving toolidega >

Tagasi postituste nimekirja