Softrendi esimene salong Soomes

28. september 2017

Softrendi esimene salong Soomes

Sügise hakul avasime Helsinki populaarses Punavuori linnaosas oma uue kaupluse.

Põhjanaabrite nõudlus Softrendi toodete vastu on viimastel aastatel kena hüppe teinud ja soomlased sageli Eestisse meie diivaneid ostma sõitnud. Et neile paremat teenindust pakkuda, läksime lähemale ja tegime salongi Helsinkisse.

Salongi loomise lugu

Sobilike ruumide leidmiseks kulus meil aga ligi aasta, tahtsime luua salongi, mis haakuks meie kõikide salongide stiili ja kontseptsiooniga. See tähendab, et kauplus peab olema piisavalt suur mahutamaks kõiki tooteid, sest me ei taha teha väljapaneku osas kompromisse ja soovime, et kõiki tooteid saaks salongis näha, katsuda ja proovida, mitte lihtsalt kataloogist tellida. Sama oluline oli asukoht, soovime pakkuda mõnusat keskkonda ja personaalset teenindust, seega ei tahtnud me oma salongi teha kaubanduskeskusesse, kus on liiga palju sagimist ja keskendumist segavat. Meie salongis võiks tunda end mööblit proovides nagu kodus – juua kohvi ja lugeda kas või raamatut, et tunne sobivaima mööblieseme valikul just õige ja mõnus oleks. Leitud ruum pildil esialgu eriti ei kõnetanudki, aga sisse astudes teadsime kohe, et see ongi meie koht ja täpselt õige iseloomuga.

Uhiuus diivan Linja

Soome suuna alustuseks esitlesime ka tuntud Soome disaineri Samuli Naamankaga koostöös valminud modernses stiilis diivanit Linja. Koostöö Soome disaineriga sai alguse mõttest, et kui teeme Helsinkisse poe, on koostöö tunnustatud Soome disaneriga ka kui kompliment Soome inimestele. Softrendi ja Samuli Naamanka loominguline koostööprotsess oli loomulik samm, sest mõlema osapoole stiil, nõuded kvaliteedile ning klientide vajadustele on väga sarnased. Samuli Naamanka on oma seniste töödega võitnud rohkelt erinevaid disainiauhindu nii kodu- kui ka välismaal ja Linjagi sai kohe palju positiivset tagasisidet. Peatselt jõuavad Linja diivanid ka Eesti salongidesse.

Soome salongis on väljas meie parimad ja populaarseimad mudelid ja esimesed kolm ostu Soome salongis olid diivan Meta, sama mudel mis meil Eestiski menukas.

Vaata pildigaleriid salongi avamisest:

helsinki_blog3

helsinki_blog2

helsinki_blog1

helsinki_blog7

helsinki_blog5

helsinki_blog4

helsinki_blog6

helsinki_blog8

Tagasi postituste nimekirja