Pehme jõud

14. juuni 2017

Pehme jõud

Viimase aja trendid töövormides ja –kooslustes tähendavad seda, et kontorid muutuvad järjest kodusemaks. Klassikaliste kindlate laudade-riiulitega töökohtade hulk väheneb või on need tööpaigad roteeruvad. Inimesed on liikuvamad ja ühiseks arupidamiseks või omaette töösse süvenemiseks eelistatakse mugavaid paiku. Vabam suhtlus ja avatud kontor eeldavad aga siiski piisavalt vaikust töösse süvenemisel, nii on teine oluline trend kontorites ja avalikes ruumides helisummutav pehme mööbel ja vaheseinad.
Meie Softrendis usume, et pehme jõud muudab inimesed rõõmsamaks ja produktiivsemaks. Koos saame luua ruume, mis võimaldavad eralduda ja keskenduda, koos ideid arendada ja tööväliselgi ajal lõõgastuda. Saage palun tuttavaks meie uute avaliku ruumi lahendustega.

August

avalikruum, diivan, kontor

Diivaniseeria August sobib ideaalselt avatud planeeringuga töökeskkonda tänu heli summutavatele omadustele. Eri laiuses ja kõrguses diivanitel on mõnus pidada minikoosolekuid, süveneda kirjatöösse või teha mõni privaatsem telefonikõne. Stiililt on August väljapeetud ja šikk. Merekivilaadsed seljatoepadjad annavad kena loodusliku ja rahuliku aktsendi.

Frankie

diivan, avalikruum, argotamm

Pehmete joonega sihvakat Frankiet iseloomustab mitmekülgsus – erinevatest elementidest saab kombineerida soovi järgi kas kinnisemaid või õhulisemaid ja avatud töökohadiivaneid. Frankie juurde kuuluvad liikuvad lauad, mis sobivad arvuti, töömaterjalide või kohvitassi jaoks. Samuti on siin sisseehitatud pistikud, et kõik vajalik laetud oleks. Frankiega on lihtne muutuvate vajadustega uut tüüpi töökohti tekitada.

Luc

diivan, avalikruum, argotamm

Saledate kõrgete jalgadega õhuline Luc sobib mõnusaks olemiseks nii kontorisse kui kohvikusse. Isikupärased kõrged käetoed lisavad privaatsust ja summutavad vestlust. Käetugedeta diivanile on aga mugavam istuda kitsastes oludes. Luc uhkeldab ka taskutega, kuhu saab pista töömaterjalid või ajakirjad.

Sofi

sofi_blog

Diivanite-tumbade sari Sofi on klassikalisest kontorimööblist lõbusam ja sõbralikum. Jalgade kasutamine sokli asemel muudab Sofi nii mõjult kui ka kaalult kergeks ning kutsub inimesi Sofisid ruumis enda soovi ja mugavuse järgi ümber seadma. Sofi sobib ühtmoodi nii väiksemasse kontorisse, karjakesi suuremasse ruumi, kui ka mõnele teisele mööbliesemele seltsi. 

Vetter

vetter

Rangema joonega Vetteri nime kandvad moodultumbad mõjuvad tõsiselt oma monumentaalses lihtsuses. Hulgakesi moodustub aga Vetteri moodulitest nauditav rütm ja mugav suur istumisala. Vetter sobib kaunistama kontorimaastiku ruumikamaid osi, näiteks vastuvõtualasid, kus pääseb mõjule oma parimas vormis.

Sigmund

sigmund_blog

Heli summutav sirm Sigmund võimaldab kerge vaevaga ruumi osadeks jagada. Mooduleid ladudes võib tekitada mürasummutava vaheseina või luua eraldatud nurgakese ümber istumisala. Sigmund on asendamatu seal, kus töö iseloom vajab rohkem privaatsust kui avatud ruum võimaldab. 

Täna vajab töö toetavat keskkonda, mis ulatub kaugemale valemist töötaja = laud + tool. Softrendi pehmete lahendustega töökeskkondade jaoks saab lähemalt tutvuda siin: https://old.softrend.ee/tootegrupp/avalik-ruum/

Tagasi postituste nimekirja