Nurgadiivan võlub paljude asjadega

31. märts 2015

Nurgadiivan võlub paljude asjadega

Diivan on kahtlemata iga elutoa hing ning just nurgadiivan on paljude kodude jaoks see kõige õigem valik. Miks on tänapäeval nurgadiivan nii armastatud? Põhjuseid leidub palju.

Vahel arvatakse ekslikult, et nurgadiivan sobib vaid elutuppa, kus on ohtrasti ruumi. Tegelikult võib see väga hästi harmoneeruda ka väiksema ruumilahendusega – veelgi enam: nurgadiivan võib seinaga kokku sobituda sel viisil, et suudab jätta mulje avaramast elutoast.

Nurgadiivan mahutab terve pere

Piltlikult öeldes koosneb L-kujuline diivan kahest eraldi diivanist, mis on n-ö kokku sulanud ja seetõttu on ruumi istumiseks tunduvalt enam kui tavadiivanil, seega mahub nurgadiivanile rohkem inimesi. Niisiis, kui sul on suur pere ja/või palju häid sõpru, siis on seesugune diivan ideaalne, sest sobib suurepäraselt perekondlikeks või meelelahutuslikeks koosviibimisteks. Kindel on see, et Softrend pakub nurgadiivaneid, mis on ilusad, trendikad, kvaliteetsed ning mugavad – vähemaga leppida ei tasugi!

Näiteks Laguuna nurgadiivan on meie klassika, see on oma olemuselt lihtne ja pigem tagasihoidlik, kuid samas vägagi stiilne ja praktiline, kuna sel on üleni vahetatavad katted. Need on aga tõeliselt väärtuslik diivanilisand, sest diivanikatete vahetamise kaudu saad värskendada kiirelt ning spontaanselt kogu ruumi.

Boss nurgadiivan aga kutsub oma embusesse sõprade või perega toredat aega veetma. Sama mõnus on seal näiteks üksinda üks magus lõunauinak teha. See diivan on mugav, modernne ning suursugune.

Sobivad aksessuaarid muudavad diivani täiuslikuks

Diivan on enamasti elutoa suurim mööbliese ja seetõttu suunab selle välimus paljuski terve toa stiili. Nii suurt ostu ning põhjalikku otsust ei tehta iga päev, seega mõelge enne kindlasti kõik hoolega läbi, isegi detailid. Nurgadiivanil on domineeriv iseloom, mis tähendab, et väga palju lisamööblit rohkem elutuppa polegi tarvis. Kui soovid hoida oma elutoa disaini lihtsa ja maitsekana, siis on nurgadiivan mugav, praktiline ja stiilne valik.

Siiski mõned hästi valitud lisaesemed annavad ruumi interjöörile viimase täiusliku lihvi. Oleme aksessuaaride valiku teinud kliendile lihtsaks, luues seeria täiendavaid tooteid – laudu, vaipu, lampe ja muid aksessuaare, mis diivani veelgi mõnusamaks muudavad. Pealegi on võimalik valida diivaniga hästi kokkusobivad värvid ja kangad.
Vaata elutoa mööblit ja aksessuaare siit.

Softrendi loodud diivan on midagi enamat kui lihtsalt mööbliese. Erinevad mudelid, mõõdud ning katte- ja sisumaterjalid võimaldavad luua sulle ideaalselt sobiva nurgadiivani, võttes arvesse just sinu soove ning elustiili.

Vaata Softrendi erinevaid nurgadiivaneid SIIT ja võta meiega ühendust!

Tagasi postituste nimekirja