MULTIFUNKTSIONAALNE DIIVANILAUD

21. aprill 2015

MULTIFUNKTSIONAALNE DIIVANILAUD

Diivanilaud mängib elutoas olulist rolli. See pole ainult kohvitassi asetamiseks, vaid seob ka toa tervikuks. Väiksemas ruumis võib diivanilaud olla samaaegselt panipaigaks või siis täita vajadusel lisaistekoha rolli. Avaras elutoas võib ruumi liigendamiseks kasutusele võtta ka mitu diivanilauda.

VORM JA FUNKTSIOON

Pole vahet, kas teie elutuba on modernne, klassikaline või erinevate stiilide kombinatsioon – diivanilaud on praktiliseks ja mõnusaks lisandiks iga diivani kõrvale. Softrendi valikus on diivanilauad erinevatele maitsetele. Selleks, et leida just teie koju sobiv laud, tuleks enne läbi mõelda, mida te uuelt mööbliesemelt oma kodus ootate.

Kavalaid panipaiku pakuvad meie diivanilauad Holden ja Duet. Holdeni ruumikasse sahtlisse saab peita kogu pudi-padi, mis muidu ehk lauale kuhjuks. Duet pakub tammepuidu soojuse ja tugevuse kõrval ka väikeseid nahast taskuid, kuhu on mugav torgata näiteks raamatud ja ajakirjad.

Väikeste lastega kodus võib tähtsaks aspektiks osutuda laua materjal. Uuendusliku Valchromat MDF-kattega diivanilauad Hatu ja Kuubik on kergesti puhastatavad ning erinevalt puitpinnast ei tasu karta veekahjustusi. Hatu lisaväärtusteks on ka kõrgem serv, mis ei lase vedelikul laualt maha voolata, ning ümar vorm, mis sobitub erinevatesse interjööridesse ja väldib laste haiget saamist.

VÄIKESESSE RUUMI VÄIKE DIIVANILAUD

Ka väikeses ruumis saab kogu vajalik mööbel paikneda nii, et see ei sega liikumist, on praktiline ja mugav. Ühe lahendusena on Softrendi valikus saadaval käetoelaud, mille saab lihtsalt seada diivani käetoele. Lauakesele võib julgelt asetada nii veeklaasi kui ka filmiõhtu snäkid.

Teiseks võimaluseks on kavala moega väike ja minimalistlik diivanilaud Butler. Tugeva metalljala saab soovi korral peita diivani alla – väike lauake jääb mugavalt käeulatusse. Valige vaid endale sobilik värvitoon!

Tagasi postituste nimekirja