MOODULDIIVAN SOBIB ELAVASSE ELUTUPPA

13. mai 2015

MOODULDIIVAN SOBIB ELAVASSE ELUTUPPA

Moodulmööbel tähendab seda, et üks mööbliese on lihtsasti mitmeks osaks võetav ning ümber paigutatav. Mooduldiivan on hea valik elutuppa, kus toimub palju elu ja liikumist ning kus kasutajate vajadused on pidevas muutumises.

MOODULDIIVANI EELISED

Mooduldiivani suurimaks eeliseks on selle kasutamise paindlikkus. Mooduldiivanist saab moodustada näiteks nurgadiivani või siis kasutada ühte moodulit eraldiseisvana. Miks mitte paigutada kahe mooduli vahele kandiline diivanilaud? Loomulikult saab moodulsüsteemi kasutada ka tavalise diivanina, tõstes seljatoepadjad just sinna, kus neid parajasti vaja on. Moodulid on omavahel ühendatud ning ei nihku kasutamise käigus paigast.

Moodulidiivanil on palju ruumi – sinna mahub terve pere või sõpradering. Samuti on see reeglina lihtsa ja selge joonega, pakkudes mahukat istumisruumi, ent samal ajal mitte dikteerides ülejäänud sisustuse välimust. Enamasti on mooduldiivanid pestavate katetega, mis lihtsustab tunduvalt nende hooldust; uute katete abil on võimalik toa stiili väikese vaevaga muuta.

Moodulsüsteem võib aidata teil ka raha kokku hoida. Üks suur mooduldiivan on soodsam, kui eraldi diivani ja tugitoolide komplekt.

KODUMAINE DIIVAN

Softrendi tootevalikusse kuulub diivan MIAMI. Miami on eemaldatavate katetega ning pakume ka võimalust mooduleid vajadusel juurde osta. Miami on valmistatud hoolikalt valitud kvaliteetsetest materjalidest ning katteriide saate loomulikult valida täpselt oma elutuppa sobivas toonis.

Nagu kõigi teiste mahukate mööbliesemete soetamisel, tuleks ka enne mooduldiivani ostmist läbi mõelda, kuhu te selle oma elutoas paigutate ning kui kui palju ruumi teil erinevate kombinatsioonidega mängimiseks on.

Tagasi postituste nimekirja