Moodne klassik – diivan Meta

04. märts 2016

Moodne klassik – diivan Meta

Softrendi diivanite lipulaev Meta on disainitud Argo Tamme poolt võistlema maailma kõige kvaliteetsemate ja kaunimate diivanite meistriklassis!

Diivan Meta puhul on tegu kvaliteedi ning disaini suurepärase kooslusega. Diivani tugevale vineerist karkassile on garantii 20 aastat ning Meta raam on täispuidust. Diivani jalaraam on klassikalisest tammepuidust, istumise mugavuse tagavad taskustatud vedrud ja memory foam ehk mäluvaht. Ilus Meta sobib kodu keskseks disainielemendiks aastakümnete jooksul.

Diivan Meta

Diivan vastab ka kõige nõudlikumale maitsele nii välimuse kui ka funktsionaalsuse osas. Minimalistlik ent elegantne disain sobitub nii skandinaavialiku elutoa kui ka avara, rustikaalse ja industriaalse stuudiokorteriga. Modernistlikule disainile kohaselt leiab ta oma koha ka traditsioonilises ning klassikalises sisekujunduses, kus kasutusel peamiselt puit ja põhiväärtuseks hubase kodutunde loomine.

Diivani disain on silmale ilus iga nurga alt. Kui mõni diivan sobib eelkõige seina äärde, siis Meta selg on sama kena kui nägu. Meta tagumine külg on kaetud kangaga ja just seetõttu on tegu multifunktsionaalse mööbliesemega, mis võib toas troonida igas asendis. Nii on see diivan ideaalne ruumijagaja avaras majas või korteris.

Soovitame Eesti disaini esindajat Metat moodsatele klassikutele ja klassikaliselt moodsatele. Lisainfot loe diivan Meta kohta siin.

Tagasi postituste nimekirja