MÖÖBEL MAAKOJU

23. aprill 2015

MÖÖBEL MAAKOJU

Suve lähenedes liiguvad paljude mõtted maale. Tahaks juba näpud mulda pista ja hiliseid päikeseloojanguid nautida. Maakodu sisustamine on põnev ülesanne, eriti siis, kui on võimalik omavahel kombineerida uus ja vana mööbel.

HELEVALGE ROMANTIKA

Maakodudes on tore, kui kasutust leiab vanaemade-vanaisade mööbel, ent kui diivan või tugitool on oma elu ära elanud või üldse sisustusest puudu, siis tasub mõelda, millises stiilis uus mööbliese peaks olema. Kui olete oma linnakodus kasutanud pigem modernset lähenemist, siis võib maamajas meeldivaks vahelduseks olla klassikalisema stiili sisse toomine.

Valge värv ei seondu alati vaid modernismiga. Ka klassikaline mööbel ja sisekujundus kasutavad palju valgeid toone. Softrendi kollektsiooni kuuluvad Isabella diivanid, tugitoolid ja tumbad on loodud romantilise õhkkonna jaoks.

UUS JA VANA MÖÖBEL

Kui teie maakodus on olnud võimalik säilitada vanu puittalasid, mitme põlvkonna vanuseid käsitsi valmistatud puidust toole või muud vana ja väärtuslikku, siis võite proovida kombineerida vanu asju eriti värviliste ja julgete mustritega. Kontrastne kooslus loob sooja ning elava meeleolu. Miks mitte katsetada ühel seinal julgevärvilist tapeeti või hoopis mustrirulli, mille abil saab lihtsasti seinale mustri „maalida“.

Ka värviline mööbel võib olla mõnusaks vastandiks väärikale puidule. Softrendist on võimalik valida diivan just teile meeldiva kattega. Võib-olla olete alati mõelnud lillemustriga tugitoolist, ent olete oma talvekodus otsustanud kasutada pastelsemaid toone? Suvises meeleolus võite end vabalt tunda ja julgelt katsetada!

Tagasi postituste nimekirja