Mitte lihtsalt põrandavalgusti, vaid spetsiaalselt sinu mööbliga sobituv lamp

19. oktoober 2015

Mitte lihtsalt põrandavalgusti, vaid spetsiaalselt sinu mööbliga sobituv lamp

Softrendi valikus on hetkel kümme põrandavalgusti, millest paljude kuppel valmistatakse kangast või isegi nahast. Et meie põrandavalgusti tehakse valmis täpselt sinu soovide järgi, siis võid valida kanga või naha, mis täiendab ülejäänud sisustust või on lausa seesama, millega on kaetud pehme mööbel.

Põrandavalgustit valides peaks silmas pidama, mille jaoks seda kasutatakse: kas lihtsalt õdusa valgusesaare loomiseks, põrandal mängimiseks, lugemiseks vm. Esimesel juhul piisab 40-60 vatisest pirnist, lugemiseks võiks aga osta 75-100 vatise maksimumvõimsusega valgusti. Samuti võiks lugemisel puhul eelistada sellist põrandavalgustit, mille kõrgust ja valguse langemise suunda on võimalik muuta.

Kui eesmärgiks on väikesed elektriarved, siis tasub kaaluda Led-põrandavalgustit, mis vajab kõigest 3-vatist pirni.

Agent ja Agent 1

Need on mati valge või musta kupliga põrandavalgustid, mille maksimumvõimsus on 42 vatti. Agendi kõrgus on muudetav (110-170 cm), Agent 1 kõrgus on 120 cm.

Lennon

Selle põrandavalgusti kuppel on kangast (valikus 4000 varianti) või nahast (100 tooni), jalg musta värvi või kroomitud. 100-vatine pirn võimaldab ruumi korralikult valgustada, lambi kõrgus on 131,5 cm.

Heron

Kuppel on valgest, mustast või punasest linasest kangast, puidust jalg värvitud kas valgeks või punaseks. Reguleeritav kõrgus (75-130 cm), võimsus kuni 100 vatti.

Hilma

Kangast või nahast kupliga, jalg viimistetud alumiiniumi ja tammega. Reguleeritav kõrgus (131 + 38 cm), võimsus kuni 60 vatti.

Saga

Kuppel on kangast või nahast, jalg viimistletud alumiiniumi ja tammega. Kõrgus 149 cm, võimsus kuni 75 vatti.

Valiant

Kangast või nahast kupliga, jalg kas kroomitud või kaetud musta või valge mati värviga, kõrgus 150 cm, võimsus kuni 60 vatti.

Led-põrandavalgusti

Viimistletud mati musta või valge alumiiniumiga, kõrgus 129 cm, võimsus 3 vatti.

Trinity

Kangast või nahast valmistatud kuppel, jalg viimistletud kroomi ja mati musta või valge värviga, kõrgus 117-180 cm, võimsus kuni 75 vatti.

Excellent

Kangast või nahast kuppel, kroomitud jalg, kõrgus 173-210 cm, võimsus kuni 75 vatti.

Tutvuge kõigi Softrendi poolt pakutavate põrandavalgustitega siin.

Tagasi postituste nimekirja