Mitmekülgne ja elegantne Adam

08. aprill 2016

Mitmekülgne ja elegantne Adam

Diivan Adam on tõeline kodu süda  – selge joonega, mahub hästi erinevatesse ruumidesse ja on väga mugav. Pealegi saab selle diivaniga muuta oma kodu värvikamaks ning iseloomukamaks!

Diivani kattematerjale on võimalik kombineerida ja selle abil muutub skandinaavialikult minimalistlik elutuba kohe värvikamaks ning isikupärasemaks. Softrendi valikus on üle 4000 erineva kvaliteetse kanga ja üle 100 tooni naha, mille seast leiab kindlasti meie müügispetsialistide abil meeldivaima kombinatsiooni. Seega ei pea enam valima kahe kanga seast üht lemmikut – võimalik on kokku sobitada nii kontraste kui ka tekstuure, põnevaid materjale ja mustreid. Lisaks diivani kahes toonis kattematerjalide kombineerimisele on võimalik Softrendi valikus olevate patjade ning sobituvate lampide abil kodu ilmet veelgi elavamaks muuta.

Minimalistlike vormidega Adam võib tunduda tagasihoidlik ja rafineeritud, kuid tegelikkuses on tegu väärika, elegantse ning aegumatu disainiga. Diivan Adam sarnaneb disainilt ja omadustelt Softrendi valikus olevale diivan Laguunale, kuid Adam on õhulisema joonega.

Kompaktsete mõõtudega diivan Adam sobib suurepäraselt väiksematesse kodudesse, kuid kindlasti pääseb mõjule ka suuremates ning avaramates tubades. Väiksemate mõõtude tõttu ei ole tegelikkuses aga midagi kaotada, vaid hoopis võita – kõrged peenikesed jalad ja kitsad käetoed muudavad Adami visuaalselt kergemaks ning optimaalne istumissügavus tagab imelise mugavuse. Diivan Adami kõrged jalad võimaldavad usinal isepäisel koduabilisel ehk robottolmuimejal leida tee ka diivani all peidus oleva tolmuni. Lisaks on Adami kattematerjalid eemaldatavad nii karkassil kui ka selja- ja istmekatetel – see muudab diivani puhastamise oluliselt hõlpsamaks.

Tule tutvu diivan Adamiga meie salongides ja loe lisaks infot siit.

 

Tagasi postituste nimekirja