MINIMALISTLIKU ELUSTIILI MÖÖBEL

02. oktoober 2015

MINIMALISTLIKU ELUSTIILI MÖÖBEL

Mõned meist armastavad puhtaid valgeid pindasid, teised eelistavad tühje pindu täita esemete ja aksessuaaridega. Järgnev artikkel on neile, kes armastavad minimalismi või soovivad oma koju tuua mõningaid minimalistlikke jooni, et  kodu näeks lihtsa vaevaga puhas ja korras välja ning mööbel tõuseks esile.

ANDMISE JA VÕTMISE TASAKAAL

Paljudel meist on kodus mõned sahtlid või lausa kapid, kuhu koguneb kõik see, mida kindlasti „ühel päeval vaja läheb“. Minimalistlik elustiil algab valikutest: ebavajalikke asju ei ostetagi ning juba sahtlitesse kogunenud asjadest sorteeritakse ebavajalik välja. Seejärel saab sinna paigutada vajalikud asjad, mis on kergesti leitavad.

Suuremate ja kallimate asjade, nagu mööbel või kodutehnika, ostmisel kehtib lihtne põhimõte: Iga kord kui midagi soetatakse, antakse ka midagi ära. Nii ei kuhju koju liiga palju asju. Vana mööbel ei pea kindlasti rändama prügimäele, selle saab viia näiteks taaskasutuskeskusesse.

MÖÖBEL MINIMALISTIDELE

Minimalistliku kodu põhireegel on see, et nähtaval kohal on vaid asjad ja mööbel, mida kasutatakse igapäevaselt. Kavalaks nipiks liigsest kolast lahti saamiseks on salapanipaikadega mööbel. Softrendi tootevalikus on näiteks diivanilaud Holden, mis mahutab kõik puldid, ajakirjad, kommid, küpsised ja muu, mis muidu lauale koguneks.

Minimalistlikus kodus saavad põhitähelepanu kõige praktilisemad asjad: diivanid, lauad, valgustid ja muu mööbel. Seetõttu on oluline, et need tooted oleksid sellised, mida soovime iga päev ja igas valguses näha. Softrendi diivanite valikusse kuulub näiteks diivanvoodi Simon, mis on iga minimalisti unistus: see on praktiline, lihtne, mugav ja esinduslik.

Tule tutvu meie teiste minimalistliku joonega toodetega salongis ja küsi nõu müügikonsultandilt!

Tagasi postituste nimekirja