Millisesse ruumi sobivad Softrendis müüdavad diivanilauad?

30. aprill 2015

Millisesse ruumi sobivad Softrendis müüdavad diivanilauad?

Softrend on oma mööblivaliku kujundamisel lähtunud sellest, et kõik esemed peaksid sobima meie põhitootega, eestimaise pehme mööbliga.

Softrendi stiil – moodne ja lihtne

Oleme diivaneid ja tugitoole valmistanud juba kaheksateist aastat ning selle ajaga on välja kujunenud ka oma „käekiri“. Meie juhtmõteteks on, et mööbel peab olema ühtaegu nii ilus kui praktiline, sobituma ruumi iseärasustega ning kasutaja erisoovidega. Eelistame kaasaegseid ja nutikaid lahendusi, lihtsat elegantsi. Softrendi mööbel sobib suurepäraselt disainkorterisse, kus võetakse arvesse ruumi optimaalset kasutamist. Raskem on meie modernset joont ilmselt kohandada ajalooliste kujundusstiilidega, ehkki mõnikord võivad just kontrastid muuta lahenduse isikupäraseks.

Vahest kõige modernsemad meie diivanilaudadest on kuubikukujulised lauad, mida saab omavahel kombineerida. Need sobivad kõige paremini ruumi, kus soovitakse luua rõhutatult tänapäevast muljet. Sama efekti taotleb ka painutatud vineerist Simon. Viimast on siiski huvitav kombineerida ka antiikmööbliga, sest vineerist mööbli tootmine muutus väga populaarseks just XX sajandi alguses (ja seejuures oli tähtsaks arendajaks Lutheri vabrik Tallinnas).

Diivanilauad Holden ja Duet püüavad ruumi võimalikult otstarbekalt ära kasutada, sellepärast on neid multifunktsionaalseid laudu võimalik kasutada ka panipaigana. Siiski ei tuleks neid näha üksnes kitsa ruumi mööblina, sest võimalus muidu laual vedelevad asjad käepäraselt ära panna aitab korda luua mistahes toas. Mida vähem on ruumis laialipillutud pisiasju, seda rahulikuma ja turvalisema tunde see loob.

Eriti ruumisäästlik diivanilaud on Butler, mille saab lükata diivani alla selliselt, et üksnes lauaplaat käeulatusse jääb. Sobib ka näiteks sellisesse elutuppa, kus diivanite ette tahetakse jätta mängu- või jooksuruumi lastele.

Käetoelauad pole stiili suhtes eriti nõudlikud, sest jäävad peaaegu märkamatuks, ent need eeldavad kandilisi mittekaldus käetugesid. Inimesele, kellele meeldib televiisorit vaadates või juttu ajades samal ajal süüa-juua, on need ääretult mugavateks abivahenditeks, aidates samas ära hoida käetugede määrdumist toidu või joogiga.

Ümmardused lauad Fullmoon ja Hatu (uudistoode!) nõuavad enda ümber pisut rohkem vaba ruumi, et mõjule pääseda. Nurkade puudumine muudab nad samal ajal väga kasutaja­sõbralikuks.

Tagasi postituste nimekirja