Milline on kõige parem lapsemööbel?

01. aprill 2015

Milline on kõige parem lapsemööbel?

Emad-isad soovivad oma põngerjatele alati parimat ja seetõttu tekivad mingil hetkel ilmselt iga lapsevanema peas küsimused, et milline lastemööbel sobib minu lapse magamistuppa või missugune voodi lapsele osta?

Lapse kõige esimene voodi on tavaliselt võrevoodi. Või veedab ta oma esimese eluaasta uned hoopis ema-isa kaisus nende suures voodis. Teame aga kõik, et lapsed kipuvad kasvama tohutult kiiresti ja iseseisvumise moment jõuab kätte rutem, kui tahame endale võib-olla tunnistada. Seega oled ühtäkki silmitsi faktiga, et sinu väikesest beebist on saanud tarmukas väike inimene, kes vajab omaenda isiklikku tuba ja voodit.

Laste mööbel peab olema turvaline

Esimene asi, millele me mõtleme, kui soetame lapse tarbeks uusi esemeid, on nii mööbli kui laste turvalisus. Väikestele võrukaeladele meeldib ju maailma avastada igal viisil – joosta, hüpata ja ronida ning see paneb ka mööblile suuremad nõudmised peale. Softrend on sellele mõelnud ja seetõttu valmistasime üleni pehme voodi nimega Junior.

Teravad nurgad on nii lastele kui vanematele vaid nuhtluseks, sest sinna vastu enda ära löömine lõppeb alati pisarate ja valuga. Kui neid aga pole, on lastel julgem tegutseda ning ka vanematel üks mure vähem.

Hea asi on veel see, et ilus voodi sobib ühtviisi hästi nii väikelapse kui teismelise tuppa. Pisikeste laste jaoks saab voodit veelgi turvalisemaks ning pehmemaks muuta, kinnitades selle servale pehmed rullid. Voodi kangast on võimalik eemaldada nii peatsilt kui raamilt, seega saab aset mugavalt ka puhastada.

Ideaalne voodi on lapse jaoks pehme, soe ja turvaline nagu ema süles. Meie lastevoodi on täpselt selline – üleni pehme ja kaetud naturaalse kangaga.

Panipaiku ei ole lastetoas kunagi liiga palju

Laste mööbel on vaid üks olulistest asjadest, millele vanemad oma maimukese tuba sisustades mõtlevad. Peale selle mõlguvad neil meeles kindlasti ka mänguasjad ning panipaigad, sest esimesi on alati tõeliselt palju ja just viimaseid kipub alatihti puudu jääma.

Lahendame selle mure nii, et pakume mänguasjade hoiukohtadeks unikaalseid kotte ja riiuleid, mis on keskkonnasäästlikud ning hea hinnaga. Peale selle on need muidugi ka hea välimusega ja iga lelu leiab neis omale mõnusa pesa!

Softrendi tooted muudavad lastetoa turvalisemaks, erilisemaks ning hubasemaks.

Vaata lastetuppa sobivaid tooteid siit!

Tagasi postituste nimekirja