MILLINE DIIVAN ON MUGAV?

13. jaanuar 2016

MILLINE DIIVAN ON MUGAV?

Me kõik mäletame seda ära istutud vedrudega vana diivanit maakodus, kõva ja ebamugavat istet lapsepõlvest… Kas ajad on muutunud? Kas tänapäeval on kõik diivanid mugavad või võib nüüdki pärast suurt investeeringut ebameeldiva üllatuse osaliseks saada?

Tänapäeval ei olegi olemas ühte kindlat eset nimega „diivan“. Diivanid on muutunud multifunktsionaalseteks: need on ühtlasi ka voodid, panipaigad, toas ümber paigutatavate moodulitega, eemaldatavate katetega jne. Poodides leidub kümneid, kui mitte sadu erinevaid variante. Erinevus ei seisne aga ainult värvitoonis ja suuruses. Diivanid on ka erineva sügavuse, pehmuse, kuju ja teiste lisafunktsioonidega. Esialgu võib tunduda, et valikuvariante on liiga palju ja otsustamine väga keeruline.

Meie kodulehelt leiate iga diivani kohta kirjelduse: millised on konkreetse eseme eelised ja millise elustiiliga inimesele see sobib. Iga variant on erinev ja loodud erinevate vajaduste ja eelistustega inimestele. Diivanite kirjeldusi lugedes jõuate te kindlasti just endale sobivale variandile lähemale.

Omalt poolt garanteerime, et iga Sofrendi diivan on kellegi jaoks mugav.  Küll aga ei saa me lubada, et täpselt sobiva diivani saab vaid veebilehelt pilti vaadates välja valida. Seetõttu kutsume teid kõiki julgelt meie salongi sisse astuma – kõige mugavama diivani saab välja valida vaid sinna ise peale istudes.

Külastage meie salonge Tallinnas Pärnu mnt 139c või Narva mnt 63 ja Tartus Tehase 16 ning leidke maailma mugavaim diivan üles!

Tagasi postituste nimekirja