Midagi head, midagi uut ja midagi õpetlikku – 2018 kokkuvõte

28. detsember 2018

Midagi head, midagi uut ja midagi õpetlikku – 2018 kokkuvõte

Autor: Katariina Kalda

Aasta lõpus vaatame ikka möödunud kuudele tagasi ning teeme kokkuvõtteid. Meie rõõmuks on Softrendi aasta olnud täis erakordselt edukaid esinemisi välisriikides. Kodumaalgi oleme püüdnud muutuda aina paremaks ning mitmekülgsemaks. Meid on suuresti innustanud soov tõestada, et väärime klientidelt saadud tunnustust.

6 uut kodutoodet

Oleme oma pilgud suunanud lõpptarbija soovidele, vajadustele ning ootustele. Just neid tähelepanekuid arvesse võttes on sündinud kodumööbli sarjas mitu uut toodet.  

Müügile jõudis Argo Tamme loodud kodudiivan MAC. Just niisuguse diivani järele on kliendid kõige enam puudust tundnud. See on diivan, mis võtab sind õhtul ja nädalavahtusel kaissu. See on ühtaegu boheemlaslik ja šikk. Viimase poole aasta klientide tagasiside näitab, et see uus diivanimudel on end igati õigustanud.

Valmis ka uus voodi CELLO. See on mõistliku hinnaga pehme raamiga voodi, mis on olnud aasta teise poole hitt-toode. CELLO on lihtsa tegumoega ning lubab kasutada julgeid kattetekstiili lahendusi. Näiteks sobivad voodile hästi pilkupüüdvad värvilised sametkangad.

Diivanvoodi KARL disainis on ühendatud mudelite Simon ja Emma parimad omadused. Tänu kitsastele käetugedele võtab diivanvoodi vähe ruumi. See on igati praktiline ning kaunis mööbliese, mis sobib väiksemasse külalistetuppa või (kodu)kontorisse.

Veel enne aasta lõppu täiendasime pehmemööbli kollektsiooni kõrval ka kõvamööbli valikut. Vaid kuu aega tagasi jõudis salongidesse KUUBIKU sarja edasiarendus KUUBIKU riiulite näol ning IKO konsoollaud koos pingiga.
KUUBIKU riiulite idee sai alguse puhtalt nõudlusest. Meie salongides aksessuaaride eksponeerimiseks tellitud riiulid äratasid klientides suurt huvi ning ostusoovi. Argo Tamm valmistas kolmes mõõdus riiulid, mis haakuvad oma disaini poolest Kuubiku kõrvallaudadega. 2019. aasta alguses on tulemas veel paar põnevat üllatust!

IKO pingiga konsoollaud on stiilne lisand esikusse, elutuppa või magamistuppa. Pingi kattekanga puhul võib julgelt katsetada. See saab olla hea siduv või värvinüanssi loov detail.

Uus üritusesari

Detailidest rääkides, muutus ka Softrendi salongide üldine nägu mitmekesisemaks. Hoolikalt valitud aksessuaarid täiendavad nüüdsest meie arusaama kvaliteedist, täisväärtuslikust elukeskkonnast ja ajatust ilust. Sellest mõtteviisist lähtuvalt toimusid aasta jooksul Tallinnas ja Tartus Softrendi kujundusõhtud. Neil said kõik huvilised kuulata meie ostujuhi ja sisekujundaja Katariina Kalda mõtisklusi sisustusmoest, tulevikutrendidest ning sellest, kuidas väljendub inimese elustiil tema kodukujunduses. Klientide tagasiside oli äärmiselt positiivne ning kavatseme seda üritusesarja tuleval aastal jätkata.

Softrendi tutvustamine väljaspool Eestit

2018. aasta üks eesmärke oli tutvustada Softrendi kaubamärki väljaspool Eestit. Osalesime avaliku ruumi väljapanekuga aasta alguses Stockholmi mööblimessil ning sügisel Orgateci messil Kölnis. Kodutoodetega olime esindatud septembrikuus Habitare sisustusmessil Helsingis.

Avaliku ruumi mööbli eksport on kindlasti ka tuleval aastal üks meie oluline tegevussuund. Juba veebruaris 2019 osaleme taas Stockholmi messil.

3 uut avaliku ruumi toodet

2018. aastal lisandusid meie avaliku ruumi kollektsiooni Argo Tamme disainitud mooduldiivanid MUSEO ja MEETER.

Eriti uhked oleme multifunktsionaalse kuusnurkse tumbasüsteemi HEXA üle. See valmis koostöös Taani disaineri Morten Nikolajseniga. Tema juhtmõte on luua kauakestvaid tooteid ja jätta seejuures endast maha parem maailm, kui oli see, kuhu sündisime.
HEXA võimaldab lõputult inspireerivaid kombinatsioone. Need sobivad voolavasse ruumi või sellisesse ruumi, kuhu soovitakse lisada mängulisust ja pehmust.
Esitlesime tumbasüsteemi HEXA oktoobris 2018 Orgateci messil. Seal veendusime, et teeme kvaliteetseid tooteid, mis inimestele meeldivad.

2018 on meie jaoks olnud kahtlemata täis muutusi ja seal hulgas ka keerulisi väljakutseid. Just see on võimaldanud meil areneda. Oleme oma meeskonda täiendanud andekate ning tublide töötajatega. Usume, et 2019. aasta tuleb veelgi parem. Klientide tagasiside innustab meid aina paremaid tulemusi saavutama. Olge ikka meiega!

Rõõmurikast aastalõppu ja õnnelikku algavat uut!

 

Tagasi postituste nimekirja