MIDA TEEVAD ELUTOAS TUMBAD?

22. mai 2015

MIDA TEEVAD ELUTOAS TUMBAD?

Tumba ehk ottoman võib tegelikult pesitseda nii elu- kui ka magamistoas. Tumbad on väikesed ja kavalad lisandid diivanile või tugitoolile ning pakuvad mugavat lisaruumi voodi kõrval. Ottomanid jõudsid Euroopasse Ottomani impeeriumi ja idamaiste mõjutuste kaudu, millest  tuletub ka mööblieseme nimi.

TUMBAD ON PRAKTILISED KAASLASED

Tumba peal saab jalgu puhata, ent see pole kaugeltki eseme ainus funktsioon. Paljud tumbad käivad lahti ning peidavad endas lihtsasti ligipääsetavat panipaika. Softrendi tootevalikus on salapeidupaigaga tumba Boss, mille lihtne vorm võimaldab teda kombineerida erinevate diivanitega. Lisaks sellele on Bossi istmepadjal eemaldatav katteriie.

Tumbad saab kasutusele võtta ka lisaistepinnana ning seda nii ruumi keskel, näiteks diivanilaua ümber koondudes, kui ka seina ääres, kus paari padja abil saab tumbast väike diivani pikendus. Ka ottomani ennast saab kasutada diivani- või kohvilauana. Meie tootevalikus on vahva tumba Domino, mille juurde kuulub ka kandik. Domino on saadaval kahes erinevas suuruses ning loomulikult saate valida just enda koju sobiva eemaldatava katte.

STIILNE KOHANEJA

Tumbad valitakse enamasti diivani ja tugitoolide stiili järgi, ent see ei pea tingimata olema kaetud sama kangaga. Võib-olla on just tumba see, mille abil soovite tuua oma elutuppa erksa värvisüsti või julge mustrilaigu? Tumbade värvi võib siduda ka näiteks kardinate või tapeedi toonidega. Softrendi 4000 kanga ja 100 erineva nahatooni seast leiate kindlasti endale sobiva!

Vajadusel saab tumbad viia üldse teise tuppa, näiteks lastetuppa või esikusse, kus nad leiavad kindlasti oma funktsiooni. Samuti võite proovida leida sobiva vormiga diivanilaua, et tumba saaks vajadusel end laua alla peita.

Tutvu teiste Softrendi tumbadega SIIN.

Tagasi postituste nimekirja