Laura Põldvere uus kodu: ,,Mõnusale diivanile mahub häid sõpru palju!’’

13. oktoober 2016

Laura Põldvere uus kodu: ,,Mõnusale diivanile mahub häid sõpru palju!’’

Lauljatar ja Eesti Jazziliidu värske esinaine Laura Põldvere on üles kasvanud Tartus ja just sellepärast eelistab ta pealinnaski elades rahulikumat kanti ning kolis sel kevadel uude koju Viimsisse.

Kui Laura hakkas oma uut kodu sisustama, tuli appi hea sõber sisekujundaja Madis Liplap. See, kes tunneb inimese olemust, oskab kõige paremini uue kodu sisustamisel kaasa rääkida ja nii peegeldab eluruum selle elanikke. Koduvahetus aga saab alguse vana kodu varanduse ülevaatamisest. Laura otsustas oma eelmisest kodust, Jakobsoni tänava korterist kaasa tuua vaid kõige olulisemad ja looga asjad, näiteks Epp-Maria Kokamäe maalid ja juba Tartust vanematekodust kaasa rännanud kapid.

Uute mööbliesemete otsinguil sattus lauljanna koos sisekujundajaga Softrendi salongi. Et Laura usaldab sisetunnet, oli äratundmine ‘’oma’’ asjade suhtes kiire ja türkiissinine diivan Newman sai välja valitud vähem kui 20 minutiga. ,,Selle diivani hõljuvalt kõrged jalad pole ainult elegantsed, vaid ka praktilised; kinnine taskustatud vedrustusega istumispadi on äärmiselt mugav ning etteulatuva osaga kombinatsioon pole lihtsalt šikk, vaid ka äärmiselt nauditav“, kirjeldab Laura Põldvere oma uut diivanit.

Softrendist valis Laura diivanile seltsiks ka üksteise sisse käivad Kuubiku diivanilauad. Et valgetes-hallides toonis köögile elutoaga kontrasti pakkuda, sai sinine diivan kaaslaseks musta ja oranži laua. Laudu saab kasutada nii komplektis kui ka eraldi, luues ühe suurema diivanilaua või mitu mugavat toetuspinda ja vajadusel saab ruumi kokkuhoiuks need hoopis kokku lükata.

Lauljanna kiire elutempo ja õhtuste esinemiste tõttu hektiline ajakava tähendab seda, et külalisi kutsuda saab harvem kui tahaks – aga neid hetki, et ennast laadida ja mõnusalt sisustatud uut kodu nautida, leiab alati.

Laura Softrendi Kadrioru salongis oma koju mööblit valimas: 

 Laura_R-1 Laura_R-2

 

 

 

 

 

Tagasi postituste nimekirja