LASTE LOOMING VOODIPESUST ELUTOASEINANI

02. september 2015

LASTE LOOMING VOODIPESUST ELUTOASEINANI

Lastele meeldib oma loomingut joonistamise teel väljendada. Kas ka teie kodus kipuvad värvipliiatsi-vildikajooned teinekord paberilt lauale või põrandale libisema? Alati ei peagi looming paberil lõppema! Joonistused võivad jõuda otsapidi ka voodisse ja elutuppa.

LASTE VÄRVI-ISE VOODIPESU

Joonistamine ja maalimine mängivad laste arengus tähtsat rolli. Miks mitte siis sellele kaasa aidata, tutvustades lapsele uus võimalusi kunstiliseks väljenduseks.

Meie tootevalikust leiate voodipesukomplektid, kus laste fantaasia saab lennata tekstiilimarkerite abil padjapüüre värvides või tekikotile esimesi tähti ja numbreid maalides.Tekstiilimarkerite abil saab luua just täpselt sellise voodipesu, nagu parajasti pähe tuleb.  Laste voodipesu võib olla nende endi kujundatud! Samuti võite ise joonistada voodipesule laste lemmiktegelase või lihtsalt meeleoluka pildi ning lubada lastel voodipesu oma äranägemise järgi värvida.

Tekstiilimarkerite kasutamisel tuleks meeles pidada, et neid võib kasutada vaid puhtal ja kuival pinnal ning värvimise ajaks peaks padjapüüri või tekikoti sisse asetama paberilehe, et värv ei kanduks püüri teisele küljele. Pärast värvimist peab tekstiil umbes 10 minutit kuivama, seejärel kuumutatakse seda värvi kinnitamiseks triikrauaga. Kui laps värvib oma padjapüüri ise, siis kindlasti olge tema kõrval ja juhendage teda.

Vaata tooteid lähemalt siin.

TAHVLID JA KRIIDID

Laste voodipesu pole ainuke võimalus kreatiivseks eneseväljenduseks. Pakume ka erinevas suuruses tahvlivärviga kaetud tahvleid, kuhu on mugav märkida nii poenimekirja kui ka muid märkmeid. Ning samamoodi võib see olla lastele meeldivaks vahelduseks paberile joonistamisele.

Tulege külastage meie salongi koos lastega ning valige välja oma lemmikud!

Vaata tahvleid lähemalt siin.

Tagasi postituste nimekirja