Lapse voodi peab olema turvaline ja maitsekas

06. juuli 2015

Lapse voodi peab olema turvaline ja maitsekas

Me arvame, et lapse maitse ja ilutunnetuse areng algab esimestest asjadest tema ümber – voodist, lauast-toolist, mänguasjadest. Sellepärast kujundasime ka oma lastevoodi niisuguse, kus on ühendatud praktilisus, turvalisus ja maitsekus.

Kõik lastepärane ei pea olema kitš

Vahel kipuvad vanemad lapse toa kujundamisel liiga hoogu sattuma. Kõik peaks justkui olema satsiline, printsessi- või piraadipiltidega ning roosat või helesinist värvi. Igal pool lapse ümber vedelevad mänguasjad alates klassikalisest mängukarust kuni moodsate arendavate leludeni. Kindlasti soovivad vanemad oma lapsele kõige paremat, ent lastepärane ei peaks tähendama ülepingutatud kitši ega tarbetuid (ilu)asju, millel pealegi pole oma kohta.

Kaitseb nii äralöömise kui stressi eest

Usume, et laps tunneb ennast hoopis mõnusamalt sellises toas, milles on arvestatud asjade otstarbekusega ning mis on kohandatud lapse tegevuse järgi. Sellepärast olemegi hoolitsenud selle eest, et voodi oleks üleni pehme, kõik nurgad kangaga kaetud. Väikelapse olemise saab veelgi turvalisemaks muuta, kui kasutada pehmeid küljerulle, mis kinnituvad metallraami abil madratsi alla – nii võivad vanemad olla täiesti kindlad, et rahutu unega laps end öösel põrandale ei keera.

Voodi raam ja peats on täispuidust ja vineerist, polsterdatud HR poroloomiga. Jalgade tooniks on kas tamm või wenge. Madrats võib olla tavalise üheinimesevoodi mõõtudega (90 x 200 cm) või veidi laiem (120 x 200 cm).

Katteriide saate valida meie suurest valikust, kus kõigi kangaste puhul on silmas peetud seda, et nad ei määrduks ning oleksid hõlpsasti puhastatavad. Vajadusel saad katteriide täiesti ära võtta. Kõik lapsevanemad ju teavad, et lapsel ikka juhtub – ning nii lapsed kui vanemad tunnevad ennast palju vabamalt, kui pole tarvis stressata sellepärast, et kuidas mänguhoos voodile sattunud plekid välja tulevad.

Lapsevoodi Tallinnas

Tallinlased saavad meie lapsevoodiga tutvuda Softrendi salongis Pärnu mnt 139c (Sparta ja Haapsalu uksetehase vahel). Maja taga ja ümber on parkimiskellaga parkimine kaks tundi tasuta!

Tutvu lähemalt meie lapsevoodiga siin.

 

Tagasi postituste nimekirja