Lahtikäiva diivani rollid

17. aprill 2015

Lahtikäiva diivani rollid

Diivanvoodi või lahtikäiv diivan on üks äraütlemata funktsionaalne mööbliese, mille abil saab vajadusel hetkega muuta elutoa külalistetoaks või väiksemast stuudiokorterist tekitada mõnusa magamistoa.

Diivan teises rollis

Nagu iga mööbliostu puhul on siingi hea enne põhjalikult aru pidada ja läbi mõelda, kui tihti diivanist voodi peab saama. See vastus annab juba olulise vihje, millele lahtikäiva diivani valiku puhul rõhku panna. Kui diivan on oma sügavamalt olemuselt voodi, siis on kindlasti väga oluline kvaliteetne väljapuhkamist toetav madrats ja mahukas pesukast, kuhu padjad-voodiriided päevaks peitu saata. Kahtlemata tuleb silmas pidada ka seda kui kiiresti-mugavalt üksi diivanit voodiks muuta saab. Kui aga lahtikäival diivanil peab olema valmisolek aastas vaid mõnel üksikul ööl külalislahkust üles näidata, tasub valikul silmas pidada pigem kõike seda, mis diivanist hea diivani teeb –  eelkõige elutuppa sobiv disain ja istumismugavus.

Softrendi lahtikäivad diivanid

Meie valikus on mitmeid diivaneid, mis hea meelega voodi rollis üles astuvad. Kõige suurem on Mia tootepere, kuhu kuuluvad mudelid Klassik, Funkis ja Modern. Valikus on nii kahekohalised diivanid kui ka nurgadiivanid ja isegi ruumisäästlik tugitool, mis voodi aset valmis täitma. Suur käetoe disainide valik võimaldab diivanile luua õige stilistika ja sobitada Miasid igasse koju, nii romantilisse kui moodsasse interjööri.

Emma ja Simoni lahtikäivad diivanid võtavad kokku kõik omadused, mida me diivanvoodi juures väärtustame: hea madrats väljapuhkamiseks, funktsionaalsus ja seejuures väga hea istumismugavus. Mahukas panipaik ja mugav avamine on olulised lisaplussid. Funktsioonidelt sarnased lahtikäivad diivanid Emma ja Simon on disainilt  siiski täiesti erinevad – Simon maskuliinne ja minimalistlik, Emma naiselik ja galmuurne.

Lisaks saavad Emma ja Simon uhkeldada eriti nutika ja lihtsa avamissüsteemiga.

Victoria on meie lahtikäivatest diivanitest hingelaadilt ehk kõige enam diivan. Skandinaavialik diivanvoodi on kiirelt üleni eemaldatava ja lahtise seeliku lõikega kattega, mis annab head võimalused selle diivanvoodi välimuse muutmiseks.

Rohkem infot Softrendi lahtikäivate diivanite kohta leiad siit.

Tagasi postituste nimekirja