KVALITEETNE VOODI ON PIKAAJALINE INVESTEERING

13. aprill 2015

KVALITEETNE VOODI ON PIKAAJALINE INVESTEERING

Voodi on magamistoa süda. Võttes piisavalt aega voodi ja madratsi valimiseks, võite olla kindel, et leiate endale sobivaima lahenduse nii voodi kui ka madratsi näol. See on väärt investeering mitmete aastate heasse unekvaliteeti.

MAGAMISTUPPA SOBIB NATURAALSUS

Magades oleme kaitsetud, mistõttu saame rahulikult uinuda teades, et meid ümbritsevad naturaalsed ja tervisesõbralikud materjalid. Lisaks tekstiilmaterjalide valikule tasuks silmas pidada ka seda, millisest materjalist on valmistatud voodi ise. Softrend pakub kvaliteetseid, täispuidust ja vineerist valmistatud voodeid. Meie tootevalikusse on lisandunud põhjamaise joonega õhuline voodi Fuuga, mis sobib oma jalgadele tõstetud vormiga ideaalselt kaasaegsesse magamistuppa.

Viiekümnendatest pärinevad  pehmed ja orgaanilised vormid, mis on viimastel aastatel interjöörides populaarsust kogunud, on sel kevadel jõudmas ka magamistuppa.  Lihtsus ja naturaalsus on magamistoa jaoks alati suurepärane valik, kuna lihtsa joonega tuppa saab alati muudatusi tuua voodipesu stiili vahetades.

TRENDIKAS VOODIPESU

Magamistoatrendides figureerivad esikohal põhjamaised puidutoonid ja heledad varjundid segatuna julgete värviliste mustritega. Värvide ja tekstuuride kasutamine lisab magamistoale hubasust ja soojust ning kõige lihtsam ongi seda teha voodipesu abil. Kevadisel ajal sobivad eriti hästi rohelised toonid, mis harmoneeruvad õues tärkava loodusega, ent värskust toob ka tilgakese punase, sinise või kollase värvi lisamine.

HEA UNE PANT ON SOBILIK MADRATS

Tervise Arengu Instituudi poolt hiljuti läbi viidud uuring toob välja, et peaaegu pooled Eesti inimesed on igapäevaselt üleväsinud. Piisava energiakoguse uueks päevaks tagab hea ööuni kvaliteetsel madratsil.

Softrend pakub oma toodete juurde Sleepwelli madratseid, mis on tuntud oma hea kvaliteedi ja naturaalse materjalivaliku poolest. Sleepwelli madratsid ei sisalda kahjulikke lisaaineid ning eemaldatavad ja pestavad madratsikatted tagavad teie igaöise puhkepaiga värskuse ja hügieeni. Konsulteerides meie müügikonsultantidega on lihtne leida just teie vajadustega sobiv madrats.

Tutvu uuringu allikaga siin

Tagasi postituste nimekirja