Kuidas valida parim magamistoa mööbel?

15. aprill 2015

Kuidas valida parim magamistoa mööbel?

Mõistagi on just magamistoa mööbel see, mis määrab ära nii toa interjööri kui selle, kui hästi toa omanikud end seal tunnevad. Vähem tähtsad ei ole ka muud aksessuaarid, sest mõnikord on õige põrandavaip või öökapp just see, mis loob sinu magamistuppa lõpliku ning täiusliku atmosfääri. Seega on magamistuba sisustades otstarbekas kõik valikud hoolikalt läbi mõelda ja mitte olla järeleandlik, sest magamistuba on koht lõõgastumiseks ja piiramatuks puhkuseks.

Magamistoa mööbel võiks olla ilus ja mugav

Kui sisustate magamistuba, siis soovite kindlasti, et magamistoa mööbel oleks nägus ehk visuaalselt atraktiivne. Muidugi on ka palju teisi asjaolusid, mida valikul arvestame, näiteks mugavus ja eelarve. Enamik inimestest soovib magamistoa mööblit soetades, et sellega saaks rahule jääda paljudeks aastateks.

Magamistoa tähtsaim mööbliese on kahtlemata mugav voodi ning selle valimisel tuleb hoolega eeltööd teha. Kuna voodi võtab tavaliselt rohkesti ruumi, siis õige suuruse valimine on väga tähtis. Kui magamistuba on väike, on parem valida ka väiksem voodi.

Kasuta voodi all olevat ruumi otstarbekalt

Teame kõik, et voodialused on kohad, mida on keerukas koristada, kuid just sinna kipuvad kogunema suurimad tolmurullid. Seega on voodi all palju ülearust ruumi, kuhu mõnikord peituvad ka kadunud asjad – näiteks mänguasjad või sokid. Seda probleemi on kasulik lahendada nõnda, et voodi all võiks hoopis paikneda praktiline hoiukoht.

Vaadake näiteks Softrendi pakutavat Opera voodit, mis on mugava ning asjaliku pesukastiga, kus on võimalik hoida näiteks voodiriideid. Sedaviisi jääb ka riidekappi tunduvalt rohkem ruumi. Peale selle on Opera üleni pehme ning ääretult mõnus voodi.

Softrend – turvaline magamistoa mööbel

Softrendi voodid on pehmed ja neil pole teravaid nurki. Nõnda tunnete end oma magamistoas kindlalt ja turvaliselt – ja see ongi ühe täiusliku magamistoa eesmärk! Pehmele seljatoele on mõnus nõjatuda näiteks raamatut lugedes ning voodikangas tundub nahaga kokku puutudes õrnalt soe.

Softrendi magamistoa mööbel on kahtlemata omanäoline ja teistest eristuv. Isegi öökapid ei ole tavapärased – näiteks Othello öökapp mõjub magamistoas loomulikuna. See on kaetud pehme polstriga, mistõttu tunned end tõeliselt turvaliselt ning pehmusest ümbritsetuna.

Magamistuba sisustades luba endale luksuslikkust ja ilu!

Tagasi postituste nimekirja