Kolm nõudmist toolile: kerge, mugav, puhastatav

01. juuni 2015

Kolm nõudmist toolile: kerge, mugav, puhastatav

Enamik inimesi teeb söögitoamööbli valimise endale lihtsaks: see peab olema piisavalt isikupärane ja hinnaline, et selle ääres sobiks istuda ka koos külalistega; piisavalt mugav, et vestlust ei häiriks pähehüppavad mõtted sellest, kuidas selg on väsinud ja parem jalg surnud ning toetada pole kuhugi; ja piisavalt kergesti puhastatav, et plekid oleks võimalik välja võtta suurema vaevata ja nii, et laiku näha ei jääks.

Söögitoa tool peaks olema kerge. Selle soovituse mõttekuse avastad kõigepealt siis, kui manitsed last tooli laua alla panema, ja tema sõidab sellega üle põranda, jutid taga. Ka külalised teevad samamoodi… ja varsti ka sa ise. Lisaks on raskeid toole ebamugav koristamise ajaks jalust ära tõsta.

Toolide katteriided oleme valminud selliselt, et need oleksid pehmed, vastupidavad ning hõlpsasti puhastatavad.

Meie söögitoolid on disaininud Argo Tamm. Tutvu toolidega siin.

Tehnilised andmed:

  • Kõrgus 90,5 cm, laius 43 cm, sügavus 43 cm
  • Materjal: painutatud vineer, polsterdatud porolooniga. Katteriie on üleni eemaldatav, alusriie 100% puuvill
  • Jalad: täispuidust, valikus naturaalne tamm, valgendatud tamm, tume tamm
  • Katteriie: võite valida rohkem kui 4000 kvaliteetse kanga ja üle 100 tooni naha hulgast.

Meie lemmikkangad

Acker: ülipehme puuvilla-linase-viskoosi kombinatsioon, mis valguse ja liikumisega mängeldes läikima hakkab. Kangasse kootud sametine šenillniit annab vastupidavust, tuntavat mõnusat pehmust ning kerget säbrulist sügavust. Koostises 33% puuvilla, 8% lina, 59% viskoosi.

Bamboo kanga koostises on ehedat bambusekiudu. See on ühelt poolt maalähedne, teisalt öko-glamuurne. Ka kanga struktuur imiteerib bambusevarsi. Koostises 34% bambust, 50% viskoost, 14% lina, 2% polüestrit.

Berlin: rahulikult kerge struktuuriga ja vastupidav poollooduslik-poolsünteetiline kangas.
Koostises 20% lina, 41% viskoosi, 39% polüestrit.

Darwin mõjub linasele omaselt naturaalse ja hubasena. See kangas on hea valik ka voodi kattematerjaliks. Darwini lihtsusele annab elu õrn läige. Koostises 31% lina, 11% puuvilla, 58% viskoosi.

Diamondsi märksõnaks on praktilisus – kangas on masinaga pestav, säbrulise tekstuuriga, tugev ja vastupidav. Koostises 46% polüakrüüli, 44% polüestrit, 10% puuvilla.

Nadir köidab tähelepanu diagonaalse koemustriga, mis tekib vaheldumisi kootud siidistest ja sametistest šenillniitidest. Koostises 67% viskoosi, 17% puuvilla, 16% lina, 

Reiko on hästi struktuurse koega kangas, milles joonistub välja moodne kalasabamuster.
Koostises 59% polüpropeeni, 38% puuvilla, 3% nailonit.

Sobral on väga ilusa dünaamilise struktuuri ja loodusliku koostisega kangas, mis on lisaks väga vastupidav. Seetõttu on Sobral nii praktiline kui ka kehasõbralik.
Koostises 58% viskoosi, 25% puuvilla, 15% lina, 2% nailonit.

Oma käega saate kangaid proovida meie esinduses.

Tagasi postituste nimekirja