Igaühele õige Diivan

27. november 2015

Igaühele õige Diivan

Meie tootevalikus leidub diivaneid igale maitsele – minimalistlikust klassikaliseni, ruumisäästlikust suure pere mahutajani, rääkimata tuhandetest kattematerjalidest! See kõik võib esialgu pildi silme eest kirjuks võtta, ent tegelikult polegi õige diivani valimine nii keeruline, kui arvata võiks. Vaid paarile lihtsale küsimusele vastamine lihtsustab valikut tunduvalt.

1. Kui suur on teie pere ja kui palju aega te koos diivani peal veedate?

2. Kas teil käib tihti külalisi? Sellisel juhul võib lahtikäiv diivanvoodi olla suurepäraseks lahenduseks. Pakume mudeleid, mis muutuvad kiirelt mugavaks voodiks ning mahutavad kõik külaliste majutamiseks vajalikud asjad!

3. Kas teil on lemmikloomi või väikeseid lapsi? Meie tootevalikus on olemas eraldi lemmikloomadiivan Laika, samuti on eemaldatavate katetega diivanid nagu näiteks Laguuna ja Adam suurepäraseks valikuks, kui te kardate kattematerjali määrdumist.

4. Kui suur on teie elutuba? Mugav diivan ei pea tingimata olema tohutult suur! Meie tootevalikus on isegi panipaikadega diivanilauad, mis aitavad teil väikest ruumi otstarbekalt ära kasutada.

5. Milline on teie elutoa stiil? Võib-olla on teie elutoast puudu just see särtsakas värvilaik või huvitav vorm, mis paneks külalised naeratama. Või siis vajate te tagasihoidlikumat kaaslast, mis ei tõmbaks tähelepanu ära põnevalt kunstiteoselt või huvitava disainiga valgustilt?

Tulge meie salongi ja me aitame teil leida parima kaaslase elutuppa!

Tagasi postituste nimekirja