HUBASE KODU NURGADIIVAN

31. oktoober 2015

HUBASE KODU NURGADIIVAN

Nurgadiivan võib suure tõenäosusega olla maailma kõige mugavam ja multifunktsionaalsem diivan. Nurgadiivan mahutab terve pere mugavalt õhtul koos aega veetma, kusjuures igaüks saab valida endale sobiliku asendi, kuna ruumi on nii palju!

Samuti on nurgadiivan seltskondlike koosviibimiste süda. Nurk võimaldab inimestel üksteise poole näoga istuda ja samal ajal ennast vabalt ja mugavalt tunda.

Kolmandaks nurgadiivani eeliseks on see, et ruumikal pinnal on külalistel võimalik ka mugavalt magada. Seega on nurgadiivan tõepoolest väga multifunktsionaalne.

Kuna nurgadiivan võtab teie elutoas sisse olulise koha ning jääb sinna ilmselt pikkadeks aastateks, siis soovitame teil valida täpselt enda kodu stiiliga sobituv variant. 

Softrendi klassikute hulka kuuluv Laguuna nurgadiivan võlub oma tagasihoidliku vormi ja pehme sügavusega. Kuna diivanikatted on eemaldatavad, siis on neid võimalik pesta ja vajadusel ka uute vastu vahetada. Eemaldatavad katted pikendavad tunduvalt diivani eluiga.

Põnevama ja pilkupüüdvama vormiga, ent vähemalt sama mugav on Groovy, mille õhukesed padjad harmoneeruvad kõrgete saledate metalljalgadega.

Pehme ja voolujoonelise vormiga Newport sobitub kergesti erinevatesse interjööridesse, Noon aga sobib oma väiksemate mõõtmete tõttu just väiksemasse elutuppa. Lisaks sellele muutub Noon kerge vaevaga mugavaks voodiks!

Kui te soovite investeerida mugavusse ja vastupidavusse, siis on nurgadiivan targaks valikuks.

Tagasi postituste nimekirja