Hea uni on tervise ja ilu tagatis

30. juuni 2015

Hea uni on tervise ja ilu tagatis

Teadlased on veendunud, et korralik väljapuhkamine on nauditavaks eluks hädavajalik. Seda, et pärast halvasti magatud ööd on raske keskenduda ning näost paistab väsimus, oleme ilmselt kõik märganud. Ent arstid räägivad ka sellest, et liiga vähene uni on seotud ülekaalu, diabeedi ning hormonaaltasakaalu häiretega. See tähendab, et koht, kus veedame kolmandiku ööpäevast, peab olema tõepoolest selline, kus me lõõgastume ning end korralikult välja puhata saame.

Softrendi voodid on pehmed, ergonoomilised, teravate nurkadeta

Oleme kõigi oma voodite juures hoidunud teravatest nurkadest – poolhämaras toas unisena ringi liikudes on väga ebameeldiv end ära lüüa.

Kahte mudelit, Operat ja Operettat, on võimalik tellida koos voodi all asuva pesukastiga või ilma selleta. Voodiriided võtavad palju ruumi, magamistoas on aga tihti kitsas, sellepärast on pesukast ühtaegu käepärane ja säästlik.

Kõigil vooditel on täispuidust ja vineerist karkass ning selle peal polsterdatud poroloon. Mõnel mudelil saab katteriide ära võtta. Kohandumaks nii väikeste kui suurte magamistuba­dega, on kõiki voodeid võimalik tellida neljas suuruses: 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm ja 200×200 cm.

Öökapp täiustab meeleolu

Meie öökapp Duet on valmistatud täispuidust ning selle sahtli esipaneel on kaetud kangaga, luues erilaadselt sooja ja pehme miljöö. Öökapil Othello on lai polsterdatud raam, kapp sobitub ideaalselt samasse seeriasse kuuluva Othello voodiga.

Moodsad lisandid

Järi Duet on kerge tagasihoidliku vormiga, valmistatud õlitatud täispuidust. Suurepäraseks hoiukohaks on laegas Opera, mille sisse võid panna näiteks tagavaratekid ja lisapadjad.

Parimaks väljapuhkamiseks kujunda režiim

Et uni tuleks kiiresti, soovitavad teadlased magama minna igal õhtul samal ajal. Võid omale kujundada rituaali, et enne tule kustutamist loed voodis (aga paberraamatut, mitte e-raamatut, sest lugeri sinine valgus raskendab magamajäämist), tuulutad tuba või teed midagi muud, mis oma harjumuspärasuses veelgi süvendab teadmist, et kohe tuleb uneaeg.

Magamistoamööbel Tallinnas

Tallinlased saavad meie magamistoamööbliga tutvudaSoftrendi salongis Pärnu mnt 139c (Sparta ja Haapsalu uksetehase vahel). Maja taga ja ümber on parkimiskellaga parkimine kaks tundi tasuta!

 

Tagasi postituste nimekirja