Hea une viis – Melody ja Harmony

07. juuni 2016

Hea une viis – Melody ja Harmony

Väljapuhanuna tundub iga ilm ilus, kõik inimesed head ja lennukad mõtted uuest päevast teevad tuju helgeks. Helge hommik ongi see, mis Softrendi uue kontinentaalvoodite sarja väljatöötamisel inspireeris. Kuna veedame kolmandiku elust voodis, siis ei saa see olla liiga kõva, liiga pehme, liiga kitsas ega ka liiga madal. Softrendi kontinentaalvoodid on tippkvaliteetsed alates läbimõeldud sisust kuni kauni vormini.

Mis on kontinentaalvoodi?

Kontinentaalvoodi koosneb raammadratsist, madratsist ja kattemadratsist. See võimaldab keharaskuse madratsite vahel ära jaotada ja tänu sellele on hõlpsam leida sobiv magamisasend ning uni on sügavam ja rahulikum. Kontinentaalvoodeid on Softrendi valikus kaks – Melody ja Harmony.

Layer Comp 2

Melody 5-tsooniline taskustatud vedrude süsteem pakub kehale ergonoomilist toetust, mis tähendab sügavat ja rahulikku und. Melody kontinentaalvoodile on võimalik anda just selline välimus ja vorm, mis sobib sinu koduga ning selle disainiga – valikus on kaks erinevas stiilis pehmet peatsit: Carmen ja Piano ja voodit saab tellida eemaldatava seelikuga või ilma selleta.

Harmony tark vedrustus ja teisedki elemendid töötavad kehaga ühes rütmis. Tunned end mugavalt ka siis, kui kaaslane külge pöörab. Voodile on samuti võimalik anda oma koduga sobiv välimus – pehme peats ja elegantne seelik on kohaldatavad vastavalt sinu soovile. Softrendi valikus on üle 4000 kattematerjali, mille seast leiad koos meie kogenud müügispetsialistidega just selle õige.

Õige madrats igale magajale

Nii kaua kui on maailmas magatud, on vaja olnud head une-aset. Tänapäevase voodi ja madratsi ajalugu ulatub umbes 10 000 aasta taha ja on sealtpeale uhke arengu läbi teinud, moodsad madratsid peavad meie kiire elutempo juures võimalikult kiiret ja mugavat taastumist pakkuma. Softrend on oma madratsite jaoks välja valinud kõige kaasaegsemad  ja paremad lahendused: kvaliteetsed vedrud, lateks, eemaldatavad madratsikatted koos puuvillase aluskotiga ja töötluseta loomulik stretch-kangas madratsikatetel.

Softrendi valikus on madratsid Melody ja Harmony ning kattemadratsid Pocket, Talalay, Lateks ja Visco.  Madratsid Melody ja Harmony on vastavalt valikus ka samanimeliste kontinentaalvoodite juures. Mõlemad madratsid tagavad tippklassi une ning on igakülgselt kvaliteetsed. Soliidne rombitepinguga naturaalvalge madrats on ka iseseisvana magamistoa kauniks elemendiks.

Kattemadratsid on unekvaliteedi tõstmisel oluliseks detailiks. Softrendi valikust leiad just enda soovidele vastava kattemadratsi:

Pocket kattemadrats on varustatud kõrgetasemelise Mini-Softech taskustatud vedrusüsteemiga, millele Softrend annab 10-aastase garantii. Mini Softech vedrusüsteem on nutikas ja innovatiivne lahendus kattemadratsile, mis loob tõeliselt luksusliku tunde. Vedrustus tekitab madratsi kihtidele vahe, kus õhk ringleb ja kehaniiskus juhitakse ära, tagades nii parimaks puhkuseks vajaliku mikrokliima.

Kattemadrats Talalay – Talalay lateks on spetsiaalses tootmisprotsessis valmistatud looduslik lateks, mille avatud ümar rakustruktuur võimaldab parimat õhuringlust ning pehmust, pakkudes samal ajal ka kehale vajalikku tuge.

Kattemadratsi Lateks suurimaks plussiks on selle hügieenilisus ja sobivus ka astmaatikutele, kuna selle keskkond ei sobi tolmulestadele pesitsemiseks.

Visco kattemadratsi puhul on märkimisväärseks selle unikaalne uue generatsiooni materjal– memory foam. Algselt NASA poolt välja töötatud materjal reageerib sinu kehasoojusele ja võtab kiiresti sinu kehakuju ning seeläbi leevendab võimalikke lihaspingeid.

Kõikidel Softrendi kattemadratsitel on ühel poolel vill ja teisel aga puuvill – madratsit saab keerata vastavalt aastaaegadele ja enda mugavusele. Puuvill hingab ja tundub kehaga kokkupuutel mõnus ja pehme, vill aga see-eest on soe ja pehme ning imab suurepäraselt niiskust.

Et leida just endale sobiv magamisase, tasub tulla Softrendi salongidesse meie voodeid ja madratseid proovima! Kuni 30.06.2016 on Softrendi kontinentaalvoodite ja madratsite seerial  tutvumishind -20%. 

Tagasi postituste nimekirja