Meie kvaliteedistandard

  • Tugev karkass: puit, vineer ja HDF plaat. Anname oma diivanite karkassile 20 aastase garantii
  • Kasutame vaid pikaealiseid kõrge kvaliteediga materjale: maksimaalse tihedusega HR poroloon
  • Suled: veelinnusuled
  • Taskustatud vedrud: tasku kõrgus 10 cm, vedru tugevus 1,8
  • Õmblused: vastupidavad overlokitud õmblused
  • Vahetatavad katted (paljudel mudelitel kogu diivani ulatuses, sh. raamilt): 100% puuvillane alusriie
  • Funktsionaalne ja ilus disain
  • Teeninduskogemus

Vali sobiva sisuga õige diivan!

On loomulik, et kasutamise tagajärjel hakkavad padjad välja näitama kohta, kus kõige rohkem aega veedetakse. Igal patjade täidisel on omad eripärad ja see tuleks enda elustiili vajadustest lähtuvalt valida.

SULETÄIDIS

Istumissulepadja südamik koosneb elastsest ja vastupidavast poroloonikihist, mida ümbritsevad eraldi kanalites olevad veelinnusuled. See tagab istumismugavuse ning säilitab paremini padja kuju – padjatäidis ei vaju liigselt ära. Sulepadja puuduseks on vaid see, et kohevuse ja vormi taastamiseks vajavad need tihedamat kohendamist. Kergelt lohakas vorm on suletäidisega patjade kaunis omapära, mitte viga! Selja sulepatjades kasutame kohevuse ja kasutusmugavuse andmiseks lisaks sulgedele ka fiiberkiudusid.

Hooldamine
Soovitame diivani patjasid regulaarselt kloppida: istumispatju kord nädalas, seljapatju kord kuus. Parema tulemuse saavutamiseks võta padjalt kloppimise ajaks kate maha. Mõlematpidi kasutatavaid diivanipatju võiks aeg-ajalt pöörata – nii püsib padi oma kaunis vormis.
Vaata siit, kuidas meie tootearendusjuht soovitab patjasid kohendada.

Proovi näiteks: Hugo, Isabella, Laguuna

POROLOON

Istumispatjades kasutame kihilist porolooni, mis annab padjale pikaajalise ilusa vormi, elastsuse ja kasutusmugavuse nii hoolduse kui ka istumise seisukohast. Poroloon muutub kasutamise käigus alati pehmemaks. Et tagada mööbli maksimaalne eluiga, kasutame ainult kõrgekvaliteedilist maksimaalse tihedusega porolooni. Mida tihedam on poroloon, seda kauem peab see vastu.

Hooldamine
Mõlematpidi kasutatavaid diivanipatju võiks aeg-ajalt pöörata – nii püsib padi oma kaunis vormis.

Proovi näiteks: AdamLaguuna, Benny, Groovy

POCKET

Taskustatud vedrud on igaüks pakitud eraldi spetsiaalsesse kotikesse. Eraldi taskusse pakituna reageerivad need täpselt inimese keharaskusele ja -kujule ning tagavad iga istuja kehale õige mugavuse. Täiendava pehmuse loomiseks ning padjale ümara kuju andmiseks lisame pealmise kihina vedrude peale pehmenduseks porolooni ja fiiberkiu materjali.

Hooldamine: taskustatud vedrudega diivanipadjad on kinnisena fikseeritud ning vajavad seetõttu minimaalselt hooldust

Proovi näiteks: Newman, Newport, Meta

MEMORY FOAM

Memory foam on uue generatsiooni materjal, kus poroloonile on lisatud spetsiaalseid komponente, mis muudavad selle viskoossust ja tihedust. Algselt NASA poolt välja töötatud materjal reageerib kehasoojusele. Memory foam ’ist diivan võtab kiiresti sellel istuja keha kuju, leevendades nii võimalikke kehapingeid. Kui diivanilt tõusta, taastab memory foam kiiresti oma algse kuju. Nii on memory foam ’ist diivanid ja madratsid ühelt poolt väga mugavad, teiselt poolt aga vastupidavad ja praktilised.

Proovi näiteks: Meta