Ettevõttest

Softrend on eestimaine pehme mööbli tootja, kes tegutseb juba aastast 1997. Tänaseks oleme jõudnud tuntuseni üle terve Euroopa.

  • Softrendi diivanid ja voodid valmivad käsitööna
  • Eesti disain, Eesti toode: kõik diivanid valmivad meie enda tootmises Tallinna külje all Väänas
  • Softrend on pereettevõte
  • 70% toodangust valmib ekspordiks. Peamised edasimüüjad asuvad Soomes, Rootsis ja Leedus
  • Eestis on Softrendil 3 suurt salongi, mis asuvad Tallinnas Pärnu mnt 139c ja Narva mnt 63/1 ning Tartus Tehase 16. Softrendi Helsingi salong asub aadressil Perämiehenkatu 11.

Hea teada!: 2016. aastal lõime oma tehases toodetud diivanitega Euroopas juurde tervelt 13 127 istekohta.

ÕIGE DIIVAN

Diivan on kodurahu strateegiline keskpunkt ja omamoodi sümbol, nagu kroon. Nagu kroongi, peab diivan olema mugav, elegantne ja väärikas ning vastama omaniku iseloomule. Ta peab olema õige. See teebki lihtsalt diivanist hea diivani. Ja heal diivanil on võime teha Sinu elu iga päev pisut õnnelikumaks.

Meie lai mudeli, mõõdu ning katte- ja sisumaterjalide valik lubab meisterdada õige diivani just Sulle. Nii saame pakkuda seda, mida nõuavad Sinu vajadused ja üheskoos rikastada Sinu elustiili ning igapäevast kodust mugavust.

ROHKEM KUI DIIVAN

Meile meeldib, kui tooted omavahel sobivad. Nii välimuselt kui funktsioonilt. See veendumus ajendas meid looma päris oma Softrendi täiendavate sisustustoodete kollektsiooni. Nii on aastast 2013 meie valikus ka lauad, valgustid, kardinad, vaibad ja muud aksessuaarid, mis diivanit ning Sinu kodu meeleolu veelgi õigemaks teevad. Voodeid oleme pakkunud Softrendi algusaegadest peale, ja alates 2016. aastast võime uhkusega öelda, et meil on ka oma voodite kollektsioon alates kvaliteetsetest madratsitest ja magamistoa sisustuselementidest kuni eksklusiivse voodipesuni. Me tahame mõelda nii, et meie nii firma kui ka perena oleme aidanud pisut kaasa sellele, et Sina ja Sinu pere saaks täita oma kodu hinnaliste hetkedega.

AVALIK RUUM

Oleme tõestanud ennast pehmete maailmade loojana ja suuname oma pehme jõu nüüd ka töökeskkondade kujundamisse.
Kaasaegsed töötamisviisid, uute sisudega tööd ja töö mõiste laienemine üldse on hakanud nõudma töökeskkonnalt enamat, kui laudadest, kappidest ja sahtliboksidest koostatud sundsisustust. Uued töövormid ja -kooslused vajavad võimalust eraldumiseks ja süvenemiseks, sundimatuks ja avameelseks suhtluseks, koos uute ideede arendamiseks või hetkeks lõõgastumiseks ja mõtete kogumiseks. Seega uut tüüpi töökeskkonda, mis oleks vaba ruumilisest jäikusest ja mida saaks kõige paremini kohandada käsiloleva ülesande iseloomule. Pehmed lahendused muudavad töised ruumid kodusemaks ja mugavamaks. Inimestel on seal parem olla, nad on rõõmsamad ja produktiivsemad.

Loe veel: MEIE PEHMED VÄÄRTUSED, MEIE KVALITEEDISTANDARD, avaliku ruumi konseptsioonTUTVU MEIE MEESKONNAGA

Vaata Softrendi diivani valmimist: