ESIMESE KODU MÖÖBEL

04. mai 2015

ESIMESE KODU MÖÖBEL

Oma esimese kodu sisustamine võib tunduda suure ettevõtmisena, eriti siis, kui seljataga on ka maja ehitamine või korteri renoveerimine. Mõnikord pühendatakse lausa aastaid sellele, et omaenda pesa saaks täpselt oma eelistuste järgi seatud.

PLANEERIGE JA MÕELGE LOOVALT

Mööblipoe proportsioonid on teised, kui teie kodus, seega võib poes olev mööbel tunduda kas suurema või väiksemana, kui hiljem teie elu-või magamistoas. Vältimaks liiga massiivse mööbli ostmist on kõige lihtsam mõõta sisustatav ruum ära, joonistada paberile lihtne plaan koos uste ja akendega ning mõelda, kuidas mööbel võiks paigutuda ja kui palju ruumi iga ese saab võtta.

Kui teil on teatud mööbel eelnevalt juba olemas, siis proovige uute ja vanade esemete kombineerimist. Isegi kui olemasolev mööbel erineb stiili poolest uuest mööblist, siis ei tasu vanu asju kohe kõrvale heita. Võimalik, et vana diivanilaud vajab vaid uut värvikihti selleks, et uue mööbliga sobituda.

ALUSTAGE KÕIGE TÄHTSAMAST

Kogu uue kodu mööbel ei pea olema korraga ostetud. Tehke mööbli soetamise eelarve ning mõelge, mis on teie jaoks kõige tähtsam. Kas te soovite pigem investeerida kvaliteetsesse voodisse või meeldib teile väga süüa teha ning sooviksite, et köögimööbel saaks esmajärgus paika? Pole mõtet osta kogu maja või korteri mööbel ühe korraga ja võimalikult odavalt, kuna suure tõenäosusega te hiljem kahetsete seda otsust.

Kui elu vajab elamist ja tahaks juba uude koju sisse elada, siis on võimalik elutoa mööbel tellida komplektina.

Softrend pakub mööblikollektsioone omavahel sobivate toodetega, mida saab ajapikku isiklike detailidega täiendada. Sobivaima lahenduse leidmiseks konsulteerige meie disaineritega.

Tutvu meie kollektsioonidega siin

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagasi postituste nimekirja