Elutoa valgustid

29. aprill 2015

Elutoa valgustid

Valgustus võib ruumi pea tundmatuseni muuta. Õige elutoa valgusti õiges kohas loob just sulle sobliku ruumi, mida on lihtne vastavalt vajadusele muuta  – olgu tegu töö- või mängunurgaga, vaikse kohaga raamatu lugemiseks või sooja hubase ruumiga, mis külalised kokku istuma meelitab.

Head põrandavalgustit valides tasub enne läbi mõelda, kas lambil võib olla kodus mitu punkti, kus seda valgusallikana kasutada saab, või on valgustil pigem kindel elukoht diivani või töölaua seltsis.

Minimalistlikud valgustid

Softrendi valikus on erinevatesse interjööridesse sobilikke põrandavalgusteid. Minimalistliku joonega koju, kabinetti või asjaliku stiiliga töönurka sobivad näiteks Softrendi valgustid Agent, Agent 1 ja Led. Alumiiniumist kupliga lambid on kerged ja stiilsed ning saadaval mati musta või valgena. Agendi kõrgus on reguleeritav, mis annab veelgi enam võimalusi valguslahenduse lihtsaks ja kiireks muutmiseks.

Kangast kupliga valgustid

Teine osa Softrendi elutoa valgusteid on kangast kupliga – selline põrandavalgusti tekitab hubase, pehme ja mõnusa tunde, mida ruumis viibides eksimatult tajud. Softrendi suur kattematerjalide valik võimaldab sul luua omavahel hästi kokkusobituvad tooteid. Meil saad valida diivani või kardinatega sobivast või isegi täpselt samast kangast valgustid, head nõu saab Softrendi salongidest.

Kangast kupliga valgustid Lennon ja Trinity on klassikalise joonega elutoa valgustajad, mis sobivad hästi igasse interjööri. Valgustite pere uusim liige Heron on stiilise disainiga ning naturaalne oma linasest kangast kupli ja puidust jalaga. Excellent on suurema kangast kupliga ja elegantse kaardus jalaga lamp. See uhke joonega valgusti on ruumis juba omaette tähelepanupüüdja ja lampi saab reguleerida isegi kõrgemaks kui kaks meetrit, mis teeb valgustatud ala märksa suuremaks.

Loe lähemalt elutoa valgustitest siit ja tule meie salongi, et valida valgusti, mis sobiks kõige paremini pehme mööbli ja teiste sisustustekstiilidega.

Tagasi postituste nimekirja