Diivanvoodi sobib igasse kodusse

06. aprill 2015

Diivanvoodi sobib igasse kodusse

Juba ammu on möödas ajad, kui diivanvoodi oli ebamugav mööblitükk, mida kasutati magamisasemena vaid viimasel võimalusel. Vanasti võis diivani avamine ja kokku panemine üsna sekeldusterohke ja tülikas tegevus olla, kuid tänapäeval on asjad täiesti teistmoodi. Uskumatult mugavaid diivanvoodeid on saadaval laias valikus – igaüks leiab omale sobiva nii suuruse, stiili kui ka kasutusvõimaluste poolest.

Milline on parim diivanvoodi?

Selleks, et teada, millist diivanit endale osta, on vaja läbi mõelda, kuidas hakkate diivanvoodit peamiselt kasutama. Kas teie elamises on eraldi tuba inimeste jaoks, kes aeg-ajalt külla tulevad ja ööbima jäävad ning seetõttu diivanit voodina kasutavad? Kui sageli soovite seda kasutada istumiseks ning kui tihti magamisasemena? Ükskõik, milline on teie pere peamine soov diivanvoodi puhul, kindlasti leiate sobiva suuruse, kanga ning niisuguste funktsioonidega diivani, mis on teie kodu ja pere jaoks kõige õigem.

Näiteks ka väikese elamise puhul võib diivanvoodi olla hea valik. Sel viisi saab mugavalt ööund nautida ning päeval, kui ase on kokku pandud, muutub tuba tunduvalt avaramaks. Seega on väikese ruumi korral diivanvoodi igati praktiline ja hea lahendus. Enamasti on selliste diivanite istme all ka ruumikas pesukast, mis lahendab voodipesu hoidmise küsimuse.

Softrendi diivanvoodid

Oleme arvamusel, et diivanvoodit peab saama avada ja taas kokku panna ühe lihtsa liigutusega ning seda kas või iga päev. Hindame mugavust, kvaliteeti ja hubasust ning leiame, et üks õige diivan peab kandma endas kõiki neid omadusi. Kõik inimesed väärivad hubasust ja kvaliteeti! Vaata näiteks Softrendi diivanit nimega Noon.

See diivan on kaasaegne ja eriti nutikas, kuna tegemist on nurgadiivanvoodiga, mis sobib suurepäraselt väiksemasse ruumilahendusse, kus iga ruutmeeter on arvel, et mahutada palju vajalikku. Lai magamisosa loob tingimused suurepäraseks uneks, voodipesu saab paigutada mahukasse pesukasti. Padjad on eemaldatavate katetega ja kasutatavad mõlemat pidi, mis annavad mõnusa võimaluse katete vahetamiseks, pesemiseks ja koju vahelduse toomiseks.

Sa oled väärt kvaliteetset, mugavat ja mõnusat diivanit! Vaata Softrendi kvaliteetseid diivanvoodeid SIIT.

Tagasi postituste nimekirja