5 nippi väikese elutoa sisustamiseks

02. jaanuar 2020

5 nippi väikese elutoa sisustamiseks

Väikese kodu kujundamine vajab nutikaid lahendusi, kuid õige sisustusega mahub vähestele ruutmeetritele väga palju kodutunnet.

1. Mugav diivan ei pea tingimata olema suur. Vali kitsaste käetugede ja väiksema istumissügavusega diivan, mis võtab vähem sentimeetreid ja jätab rohkem ruumi elamiseks. Pehmust saab diivanile juurde lisada dekoratiivpatjade ja pleedidega.

Pea meeles, et mööblisalongis vaadatuna võivad mõõdud tunduda eksitavad, sest avaras ruumis mõjub diivan palju väiksemana. Kodus tasub teha eeltööd ning täpselt kõik üle mõõta!

2. Kombineeri sirget diivanit ja tumbat. Sirge diivan annab suurema vabaduse mööbli ümberpaigutamiseks ja reeglina võtab ka vähem ruumi. Sinna juurde tasub võtta eraldiseisev tumba, mida saad vastavalt vajadusele kasutada jalatoe, istumiskoha või koos kandikuga kohvilauana.

3. Kasuta peegleid ja klaasi. Peegeldused aitavad ruumil mõjuda suuremana. Näiteks on AYTM-i kollektsioonis toonitud klaasiga peeglid, mis mõjuvad seinal dekoratiivselt. Samuti aitavad klaasist vaasid ja muud aksessuaarid valgusel läbi ruumi liikuda.

4. Vali diivanile kergesti puhastatav kangas. Väikses ruumis paistab iga segadus rohkem välja. Et elutoas hoida korras muljet, kanna hoolt selle eest, et pehme mööbel (mis sageli on üks suuremaid esemeid) oleks alati puhas.

5. Osta vähem, aga hoolega valitud asju. Väikest elutuba ei tasu asjadega üle kuhjata. Vali omale aksessuaarid, mis sind kõnetavad, on isikupärased ja ajas väärtust koguvad.

Soovitame

Diivan Bait; AYTM Circum peegel; Louise Roe Jewel vaas; Domino tumba

Diivan Abbott; Louise Roe balloon #4 vaas; Stilla vaip; HKliving väike abilaud, kirgas peegel

 

 

Tagasi postituste nimekirja